Benfica, Talisca'yı Geri Çağırdı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica, Talisca'yı Geri Çağırdı!

Şaka gibi Selen Hanım buna 4gün önce tercümanlığa ve danışmanlığına başlamıştı. Haftaya şubeye gelir bana fena dalga malzemesi çıktı. Ama eşim beşiktaşlı ona talisca nın imzalı formasını istemiştim o da biraz kanka moduna girelim söz demişti hatta diğer gördüğüm futbolculardan da alırım demişti. Yalan oldu forma eşim üzülecek ben sevincem.

mehmet-topuz-fenerbahcede-video_640.jpg

Nereden nereyeee. :(

Bazı arkadaşlar belli ki biraz da gır gırına aziz alsa ne cümbüş olur demiş. Taliscayı geçen sene almak ile bu sene almanın arasında çok fark var. Eğer o opsiyon olmasa, ki beşiktaşın opsiyonu zamanında kullanmadığı söyleniyor, beşiktaş bile elinde tutamazdı. Yine bazı arkadaşlar Galatasaray forumunda başkanları fikreti yalarken bu ayrıntıyı her ne hikmet ise devamlı göz ardı ediyorlar.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Etme bulma Dünyası Hacı Osman, beter olsun şizo da elini çeksin Türk Futbolundan, FB yi mahvetmiş olsa da artık yeter. Sektörün normalleşme sürecine girmesinin vakti çoktan geldi. FB kötü yönetildikçe biz de kendimize gelemiyoruz. BJK ı boşver, bırak sevinsinler, uzun sürmez...

Buna sonsuz kere katılıyorum. Bizim de bu kadar kötü yönetilmemizin ve genel kurulun falan bu kadar sessiz olmasının bir nedeni de budur. Kimse BJK'i rakip olarak görmüyor, gelip geçer biz yine bir şekilde arkada bırakırız kafası yüzünden biz de toparlayacak adımları atmıyoruz. Geçen sene BJK değil de FB şampiyon olsa yönetimden çok farklı sesler çıkardı.

Geri dönme şansı yok. Tüm kozlar Beşiktaş'ın elinde
Benficanin geri çağırma şansı 30 nisan da bitiyordu. Şimdi almak isteseler Beşiktaş sonra sahibi.
Kiralık aldığı oyuncudan 10 milyon euro kazanır geri gönderirken .

Ulan Başakşehire karşı yusuf yusuf şampiyon olan takımın oyuncusunu hala yalayanlar var

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Şöyle bir iddia da var;
Benfica 30 nisana kadar satmazsa oyuncu bjk'de kalıyor ve bjk'nin onayı olmadan satamıyor. Fakat kiralama ücreti belirlenen 2 hafta içinde yatırılmazsa, anlaşma benfica tarafından iptal edilebiliyormuş. Bjk parayı zamanında yatırmamış.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt