# Benoit Cheyrou - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Benoit Cheyrou

Cevap: # Benoit Cheyrou

Le Parisien'in haberine göre Cheyrou'ya yeni bir teklif götürdük. Daha önce yapmis oldugumuz teklifi reddetmis olmasina ragmen Deschamps'in kendisini düsünmedigi için yeni teklifimizi degerlendirecekmis.

Kim gelirse gelsin Ayman mı geliyor Hüseyin mi geliyor Cheyrou mu geliyor. Ne kriteri var yönetimin, ne ikna kabiliyeti, ne finans düzenlemesi. Ne yaparsanız yapın, kimi alırsanız alın.. Bıktım artık.

Scout bolumunden gerekli mevkilere bir liste cikarip kulube faks aticaktim. Amerika'da yasadigimdan yollayamadim bir turlu. Butceye uygun, kalite kokan oyuncularla dolu bu site, 2 tanesini kapip getirseler yeter.

Çok iş yapar ama etiket meraklısı taraftar beğenmez Rıdvan 60 tane bulur.Ama Cana ile iyi ikili olurlardı.

Öyle aman aman istatisitki katkı verecek adama gerek yok oyunun akışını hızlandıracak ser ve iyi pas yapacak adam lazım.Cheyrou müthiş olur.

anlaşılan elano satılmayacak, alın şu adamı bitirin işi o zaman. takımın çehresi değişir bir anda

ufuk

sabri--neil--servet--çağlar

--Elano---Cana----Cheyrou

Pino------Baros-------Arda

hiç fena değil

İnşallah alırız.Lig başlıyor bu hafta ve sadece sattığımız oyuncuların yerine takviye yaptık.Çok geciktik çok.Alın işte Cheyrou'yu sonra Elano'yu satabilirsek onun yerine de birini alırız.

İnşallah alırız.Lig başlıyor bu hafta ve sadece sattığımız oyuncuların yerine takviye yaptık.Çok geciktik çok.Alın işte Cheyrou'yu sonra Elano'yu satabilirsek onun yerine de birini alırız.

Doğru söylüyorsun. Topal gitti Cana geldi, keita gitti Pino geldi, Ayhan, Kewell gibi oyuncular bir yaş daha yaşlandı, Elano ortalıklarda yok vs. Güç kazandığımızı kimse söyleyemez, güç kaybedip etmediğimiz ise tartışılır. Şimdiye kadar yapılan tek memnun edici hamle Cana. Memnuniyetsizlik yaratacak ise bir çok hamle yapıldı. Zaman daralıyor, 3 olmasa da (artık geçtim 3'ü) en azından 1 tane kaliteli bir oyuncu transferi yapılmalı ki transfer yaptık denilebilinsin.

Yalnız Cheyrou Ledesma veya Elano gibi değil galiba.Daha ofansif gibi oynuyordu sanki Marsilya'da.Görev adamı fakat bize uyarmı bilmiyorum.Ledesma süper olurdu

fmde çok yönlü bir oyuncu da şuan nasıldır bilemiyicem. kötü bir oyuncu olacağını sanmıyorum, zaten bu saatten sonra pazarlık yapacak durumda değiliz taraftar olarak. ayhan, barış yada mustafa sarp üçlüsünden birini bile sahada görmeye tahammülüm yok. hele yeni stadımızda hiç yok...

Cheyrou orta sahada hem defansif orta saha olarak oynayabilir, Ledesma'ya gore defansi daha iyidir, ofansif olarak'da iyi isler yapar uzun toplari, ara paslar oyunu iyi okuyan birisi

Üst Alt