# Benoit Cheyrou - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Benoit Cheyrou

Cevap: # Benoit Cheyrou

Cheyrou gelsin elano kalsın razıyım bu saatten sonra...

---------cana-------

Cheyrou--------------

----------------elano

Yo, Elano'lu istisnasiz her orta sahanin bir sezonu heba edecegini dusunuyorum. Amac ligde 1-2'ye oynamaksa baska taibi.

elano-cana-cheyrou,

bu 3luye raziyim

baris sarp ayhan dan daha iyi,

ayrica cheyrou çok akilli bir orta saha, tam bize gore

Niye b.k attığımı düşündünüz ki? Ben Ayhan'ı beğenirim. Cheyrou'yu da beğenirim en baştan beri de gelmesini istiyorum. Ayhan'a tarz olarak benzetiyorum, birkaç model üstü. Gelirse tabii ki de sınıf atlatır. Sizin hemen b.k atmaya yorumlamanız ilginç olan asıl, artık Ayhan'a karşı nasıl bir önyargı oluştuysa.

Niye b.k attığımı düşündünüz ki? Ben Ayhan'ı beğenirim. Cheyrou'yu da beğenirim en baştan beri de gelmesini istiyorum. Ayhan'a tarz olarak benzetiyorum, birkaç model üstü. Gelirse tabii ki de sınıf atlatır. Sizin hemen b.k atmaya yorumlamanız ilginç olan asıl, artık Ayhan'a karşı nasıl bir önyargı oluştuysa.

:) Yok ben de severim Ayhan'ı, yani en azından fiziğine dikkat ettiği zamanlar severdim. Forumda sürekli bir Sarp_Barış-Ayhan yermesi olduğu için öyle yapıyorsun sandım. Kusura bamya.

Üst Alt