Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı

Sağlık olsun aksiyon alan bir hoca vardı. Pres yapmaya kondisyon yetmedi temel sorun bu .

Diğer iki problem defanstan hızlı oyun kurup rakip sahaya oyunu yikamamak en ufak preste geri pas yapmak.son olarak ileri uçta pozisyon fakirliği son pas tercihlerinde yetersizlik

⏮▶⏹⏭

baslik ovgulerle dolu masallah , ligin son 3 undeki takimina dis gecirememisiz , fener 5 atmis bunlara bizim dogru duzgun pozisyonumuz yok ,adamlar son dakikada ismail duzgun vursa 3 u alip goturecek tudor methiyeleri okuyoruz

hangi uye ters bir sey yazsa alintiyla nefret kusmani izliyoruz

like verelim bari

süperizi nerde yazdım ?????????? bu algıya nerden kapıldın

cevap ver cevap

dansöz gibi kıvarma

ben cevabimi verdim , sen bu saha icerisini degerlendirme noktasinda yetersizsin

gelen yorumlardan da anlasiliyor zaten ,herkese laf yetistirmeyle durumu kotarmaya calisiyorsun

ovgulerine katilamiyoruz ne yazik ki

baslik ovgulerle dolu masallah , ligin son 3 undeki takimina dis gecirememisiz , fener 5 atmis bunlara bizim dogru duzgun pozisyonumuz yok ,adamlar son dakikada ismail duzgun vursa 3 u alip goturecek tudor methiyeleri okuyoruz

hangi uye ters bir sey yazsa alintiyla nefret kusmani izliyoruz

like verelim bari
Fener 5 atmis mis.

Adamlar köpek gibi oynadı bize karşı. Çünkü hikmet Karamanin bize hoca olmayı beklerken bir anda üstünün çizilmesine garezi var.canla başla biliyor oyuncularını bize karşı.

Maç bitiş dudugu çaldığında rizeli oyuncuların yarısı yerde yatıyordu nefes nefese.

Fenere karşı terlememislerdir bile

⏮▶⏹⏭

ben cevabimi verdim , sen bu saha icerisini degerlendirme noktasinda yetersizsin

gelen yorumlardan da anlasiliyor zaten ,herkese laf yetistirmeyle durumu kotarmaya calisiyorsun

ovgulerine katilamiyoruz ne yazik ki

boş konuşma pilav beyinli

ben gsyi övemedim gül bahçesinde olduğumuzu da kastetmedim

hocanın 2-3 günlük yaptığı hamleleri değerlendirdim

senin kafan buna basmadıysa ben bilemem

Fener 5 atmis mis.

Adamlar köpek gibi oynadı bize karşı. Çünkü hikmet Karamanin bize hoca olmayı beklerken bir anda üstünün çizilmesine garezi var.canla başla biliyor oyuncularını bize karşı.

Maç bitiş dudugu çaldığında rizeli oyuncuların yarısı yerde yatıyordu nefes nefese.

Fenere karşı terlememislerdir bile

⏮▶⏹⏭

kendi sahalarindaki bu maclari kaybederlerse dusecekler , fenerle oynadiklarinda rahattilar , bir de onlarda o mac geleni atan sow vardi , bizde zaten pozisyon yok , oldugunda da yasini rodri yi goruyoruz

hikmetin bir sey yaptigi yok , koskoca GS 16 inci rize yi yenmek icin rakip teknik adamin hirsina mi bagli allah askina

Bence Riekerink'ten bir farkı yoktu lakin bu da normal. 2 antrenmanla takımı şaha kaldırması zor. Yaptığı değişiklikler yanlıştı.

Meraklar icerisindeyim bakalim Tudor hocamizin facasi isteksizlik yapan tavir yapan Brumayi Besiktas macinda da kadroya almamaya yetecek mi. Eger gercekten bruma terbiyesizlik yaptiysa Bruma almasin ilk once ben alkislayacagim. Ama o macta oynarsa bilin ki Tudor kumar oynadi bugun ve kaybetti. O saatten sonra Brumanin uzerinde otorite kuramaz.

Son derece doğru bir başlık ayrıca ekleme olarak: Josue'nin pozisyonunun ofsayt ile alakası yok, hakemler yine Beşiktaş için gerekeni yaptılar. Ayrıca forumda çok dayaklık üye var.

Tudor iyi hoca zaman ve istedigi tip oyuncular alinirsa cok iyi bir galatasaray izleriz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Bu masturbasyon topigine gerek yok.

Gecen sene hamzaya en az devre arasina kadar tahammul etmeliydi. Sonra gelenler takimi daha kotuye goturdu.

Ama en kotusu ne yonetim ne bazi taraftarlar ders almamis ki bu sene de Riek. gonderildi.

Tudor da ligi Riekerinten kotu goturecek.

Bu masturbasyon topigine gerek yok.

Gecen sene hamzaya en az devre arasina kadar tahammul etmeliydi. Sonra gelenler takimi daha kotuye goturdu.

Ama en kotusu ne yonetim ne bazi taraftarlar ders almamis ki bu sene de Riek. gonderildi.

Tudor da ligi Riekerinten kotu goturecek.

mukemmelliyetcilikten kaynaklaniyor

kaynaklarin yeterli ise hamzayi gondermen de iyi sonuc verir , kotu ise boyle 4-5 degisiklikten de medet umar durursun ... atiyorum hamza kalsaydi ne daha kotu olabilirdi ? veya hamza gitti de ne duzeldi

hamza dememin sebebi ilk giden olmasi .. hamza denizli riko tudor .. yorum sizin

mukemmelliyetcilikten kaynaklaniyor

kaynaklarin yeterli ise hamzayi gondermen de iyi sonuc verir , kotu ise boyle 4-5 degisiklikten de medet umar durursun ... atiyorum hamza kalsaydi ne daha kotu olabilirdi ? veya hamza gitti de ne duzeldi

hamza dememin sebebi ilk giden olmasi .. hamza denizli riko tudor .. yorum sizin

Boyle iste biz dursun gidene kadar cok teknik adam yollariz!!

İyi iş çıkarmıştır kardeşim kimsede daha ilk maçına çıkan bi adamı asmaya kalkmasın.

Eldeki malzeme bu, devre arasına kadar bununla gidicez. Başkan denen herifin karşısında rakip bile yok ne yapalım Galatasarayımıza sırt mı çevirelim

İlk maça göre takım dirençliydi, bazı şeyler yavaş yavaş olur 2-3 maç sonra daha net anlaşılacaktır.

Şampiyonluk kaçabilir 1 sene olmasak ölmeyiz bu kadar yaygaraya gerek yok. Devre arasında kaçırdık zaten şampiyonluğu, en kötü 7 puan olur yenersin 4'e iner. Bu lig'de neyin ne olacağı belli olmaz. Bazı beyinsizler ilk maçına çıkan adamı asacak kadar basitleşti hocayı rahat bırakın adam işini yapsın. 14 maç sonunda takım ne duruma geldi oturup konuşulur.

Üst Alt