GSC Scout - Berat Ayberk Özdemir - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout Berat Ayberk Özdemir

Genclerbirligi’nde oynarken hic izlemedim acikcasi ama trabzonspor daki performansini begeniyorum iyi topcu

Buyuk ihtimal yakin zaman da milli takim’a yükselir

vasat bir oyuncu
alınır ama 1 milyondan fazla etmez demiştim yedek olarak kayseri gencler macında
hele selçuk vol 2 olacak falan komedi. selçuk manisasporda yakıyordu ortalığı daha trabzona bile gelmeden

Oyuncuyu pek izlediğim söylenemez ümit milli takımda birkaç kez izlemiştim. O yüzden çok tanımıyorum.

Kendi tercihi midir bilmem ama maç boyunca 2 stoper arasında oynadı. Ortasaha etkinliği sıfır.

Sadece pas yapiyor ve kosuyor. Okay ve Mahmut bile bu kadar duz bir oyuncu degil.
Pasıda yana ve geriye yapıyo selçuğun kötü dönemindeki gibi

ne bi ceza sahasına koşu var ne bi kafa topu alır ne hücumda aksiyon yaratır

4-2-3-1 de iki orta sahadan biriysen ofansada destek vericen,4-1-4-1deki ön libero olarak oynasa şu oyunu anlarımda 2li orta sahada bunu anlayamıyorum

yaşlı sosa flavioyla bunu cebinde gezdirdi,tamam tecrüben yok ama gençliğin var be adam

mini nzonzi

Pasıda yana ve geriye yapıyo selçuğun kötü dönemindeki gibi

ne bi ceza sahasına koşu var ne bi kafa topu alır ne hücumda aksiyon yaratır

4-2-3-1 de iki orta sahadan biriysen ofansada destek vericen,4-1-4-1deki ön libero olarak oynasa şu oyunu anlarımda 2li orta sahada bunu anlayamıyorum

yaşlı sosa flavioyla bunu cebinde gezdirdi,tamam tecrüben yok ama gençliğin var be adam

mini nzonzi
Genclerbirligi’nde oynarken de izledigimde begenmemistim. Abdulkadir Parmak bile 6 numara olarak daha iyi.

Trabzonspor'dan Berat Özdemir'in sağlık durumuyla ilgili açıklama :

Kulüp Doktorumuz Op. Dr Hakan Çelik, futbolcumuz Berat Özdemir’in sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Hakan Çelik, “Alanyaspor karşılaşmasında sağ uyluk arka adalesinde zorlanma oluşan Berat Özdemir’in hafta içerisinde çekilen MR sonucunda 1. derece kas yaralanması tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır. Oyuncumuz Erzurumspor maçı kadrosuna dahil edilmemiştir” dedi.

Üst Alt