Berk Neziroğluları Adanaspor’da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berk Neziroğluları Adanaspor’da!

Cevap: Berk Neziroğluları Adanaspor’da!

3. ligte gösterir o potansiyelini.Hiç bir Süperlig klübü görmemiş o potansiyeli.Cem Sultan için sıraya giren takımlar niye hiç düşünmemiş bu potansiyelli arkadaşı?
ersan gülümde manisadan adanaspora kadar düşmüştü...o yüzden altyapıdaki çocuklar hakkında tartışmaya girecek değilim. hepsini biçok kez izledim .altın jenerasyonuda,89lularıda ...gökhan öztürk,çetin güngör,harun temur ,eray fırat ve berk büyük kayıptır.biçoğu kendi isteğiyle gitti. gökhan kaprisinden antebe gitti. ki TÜRKİYE nin en yetenekli ortasaha oyuncusu ama antepte şans bulamadı ,çetinde antebe sürüldü,harun temura da yazık oldu.

ama sen sunacaksın süperligdeki takımlara. tanıtcaksın. adamdan haberi bile yoktur. bizim süper lig takımlarının.

G.Saray'dan Adanaspor'a

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Adanaspor'un, Galatasaray'ın savunma oyuncusu Berk Neziroğluları'nı kadrosuna kattığı bildirildi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, turuncu-beyazlı ekibin Galatasaray'dan transfer ettiği Berk Neziroğluları, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'ün de hazır bulunduğu törende 3 yıllık sözleşmeye imza attığı belirtildi.

Açıklamada, çeşitli kategorilerde 49 kez milli takım forması giydiği ve genellikle savunmanın sol tarafında görev aldığı ifade edilen Berk Neziroğluları'nın, takıma faydalı olmak istediğini belirterek, ''Daha önceden beraber oynadığım Anıl Karaer'i arayarak takım hakkında bilgi aldım. Türk futbolunun önemli isimleri takımın kadrosunda yer alıyor. Hedefim sezon sonunda turuncu-beyazlı formayla şampiyonluk yaşamak'' dedi.

Akgül de sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini vurgulayarak, ''Bu sezon hepimiz için farklı olacak. Adana şehrinin Süper Lig özlemine son vermek istiyoruz. Bu doğrultuda hocamızın raporu ile eksik gördüğümüz bölgelere transferler yaptık. Herkes üzerine düşen görevi yaparsa başarı da gelecektir. Taraftarlarımızı mutlu etmek en büyük hedefimizdir'' ifadesini kullandı.

Bu arada, Berk Neziroğluları'nın imza törenin ardından takımla ilk idmanına çıktığı öğrenildi.

Kaynak:Sporx

benim demek istedigim berk iyi cıkar kötü cıkar cok izlemedim. ama herkesi veriyorsun bari kirala süper lig takımlarına. arada bizde oynatki. süperligdeki takımlar bir görsünler. önüne geleni cerez parasına vermesinler. sorun o. yoksa berkin süper star cıkması beklentim yok.

benim demek istedigim berk iyi cıkar kötü cıkar cok izlemedim. ama herkesi veriyorsun bari kirala süper lig takımlarına. arada bizde oynatki. süperligdeki takımlar bir görsünler. önüne geleni cerez parasına vermesinler. sorun o. yoksa berkin süper star cıkması beklentim yok.
Adamlar almıyorlar kardeşim.Yetesiz adamı niye alsınlar.Ardayı Boleslav maçından önce kiraladık ayrıca.Bir sürü takım sıradaydı.Bütün takımlar neyin ne olduğunu ne seviyeye ulaşacağını biliyorlar.18 tane süperlig takımından hiç biri beğenip almamışsa gittiğine sevinmemiz lazım

Adamlar almıyorlar kardeşim.Yetesiz adamı niye alsınlar.Ardayı Boleslav maçından önce kiraladık ayrıca.Bir sürü takım sıradaydı.Bütün takımlar neyin ne olduğunu ne seviyeye ulaşacağını biliyorlar.18 tane süperlig takımından hiç biri beğenip almamışsa gittiğine sevinmemiz lazım
boleslav macı ardanın ilk macı gibi bişeydi yahu nasıl boleslav macından önce gönderdik. ya onurcum. bizim süper ligdeki takımlar kacıncı sınıf takımlar niye almasınlar. diyorum ben sana haberleri bile yoktur. dandik aydını bile mustafasarpı bile isteyenler var. berkimi istemeyecekler. abartıyorsun cok.

boleslav macı ardanın ilk macı gibi bişeydi yahu nasıl boleslav macından önce gönderdik. ya onurcum. bizim süper ligdeki takımlar kacıncı sınıf takımlar niye almasınlar. diyorum ben sana haberleri bile yoktur. dandik aydını bile mustafasarpı bile isteyenler var. berkimi istemeyecekler. abartıyorsun cok.
Dandik Aydın ve Sarp bile altyapıdakilerden aşırı üstün.Altyapıdaki dandik oyuncuları bir şey sanmayın.Mahalle takımı ayarındaki takımlarla oynuyorlar.Ayrıca Arda Manisa dönüşü Boleslav maçında oynadı.Yani bizde maça çıkmadan Süperlig takımları istiyordu.Oyuncuların altyapıdaki performansına göre 3 aşağı 5 yukarı hangi seviyeye geleceğini süperlig takımları biliyor zaten.Bu adam 3. lig topçusu ki o takımlara gidiyor

Üşenmedim buldum.https://www.transfermarkt.de/de/arda-turan/transfers/spieler_21369.html

Arda 2006 Ocakta Manisaya kiralık verilmiş.Galatasarayda ilk maçına 2006 Ağustosta çıkmış.Yani bizde hiç maça çıkmadan kiralanmış.Hemde 500 bin euro gibi çok yüksek bir kiralama bedeline.Yani oyuncu potansiyelliyse zaten herkes farkında.Arda A takımda maça çıkmadan 500 bine kiralanmış.Çünkü Anadolu klüplerini Ardanın potansiyelini farketmişkler.Berki farkeden olmadığına göre dandik oyuncu olduğu belli

Altyapı da iş yok dediğimizde taşlanıyoruz nedense ama cok acık bir sekilde görülüyor iste hicbir numaraları olmadığı.

Cok yetersiz bir jenerasyon oldu ne yazık ki bu dönem , Yukarda Onur'un da dediği gibi takımda beğenilmeyen Aydın vs gibi isimler bile altyapıda ki adamlardan cok cok üst seviyede. Üzülüyoruz tabi genclerin böyle dağıldığı icin ancak böyle olması gerekiyordu.

Berk Neziroğluları Adanasporda

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, turuncu-beyazlı ekibin Galatasaray’dan transfer ettiği Berk Neziroğluları, Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün de hazır bulunduğu törende 3 yıllık sözleşmeye imza attığı belirtildi.

Açıklamada, çeşitli kategorilerde 49 kez milli takım forması giydiği ve genellikle savunmanın sol tarafında görev aldığı ifade edilen Berk Neziroğluları’nın, takıma faydalı olmak istediğini belirterek, "Daha önceden beraber oynadığım Anıl Karaer’i arayarak takım hakkında bilgi aldım. Türk futbolunun önemli isimleri takımın kadrosunda yer alıyor. Hedefim sezon sonunda turuncu-beyazlı formayla şampiyonluk yaşamak" dedi.

Akgül de sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini vurgulayarak, "Bu sezon hepimiz için farklı olacak. Adana şehrinin Süper Lig özlemine son vermek istiyoruz. Bu doğrultuda hocamızın raporu ile eksik gördüğümüz bölgelere transferler yaptık. Herkes üzerine düşen görevi yaparsa başarı da gelecektir.

Taraftarlarımızı mutlu etmek en büyük hedefimizdir" ifadesini kullandı.

Bu arada, Berk Neziroğluları’nın imza törenin ardından takımla ilk idmanına çıktığı öğrenildi.

kaynak: milliyet

Üşenmedim buldum.Arda Turan - Spielerwechsel, Spielertransfers - transfermarkt.de

Arda 2006 Ocakta Manisaya kiralık verilmiş.Galatasarayda ilk maçına 2006 Ağustosta çıkmış.Yani bizde hiç maça çıkmadan kiralanmış.Hemde 500 bin euro gibi çok yüksek bir kiralama bedeline.Yani oyuncu potansiyelliyse zaten herkes farkında.Arda A takımda maça çıkmadan 500 bine kiralanmış.Çünkü Anadolu klüplerini Ardanın potansiyelini farketmişkler.Berki farkeden olmadığına göre dandik oyuncu olduğu belli

Arda kiralanmadan önce maça çıkmıştı bizde. Hatırlıyorum.

Cevap: Berk Neziroğluları Adanasporda

Berke Fatih hocanın şans vereceğini düşünüyordum sol bekte iyiydi Berk.O mevkide oyuncu sıkıntımız vardı Berkin gitmesi hiç iyi olmadı.Hayırlı olsun.:(

bizim altyapimizdaki oyuncularin duzeyi hakkinda pembe ruyalara dalan arkadaslarin uyanmasi icin olumlu olmus ,gorun artik gercekleri sandiginiz kadar iyi bir altyapimiz yok

Üst Alt