Berk Yıldız A Takım Antremanında - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berk Yıldız A Takım Antremanında

Cevap: Berk Yıldız A Takım Antremanında

reis sorun o değil 15 yaşında bi futbolcunun arka plan resmi Hagi, Ronaldo,Messi vs. olmalı bence..

Bence zaten Türkiye'de Hagi, Ronaldo, Messi ya da işte o kategoriye girebilecek yetenekte çok genç hatta çocuk vardır. Ama Türkiye'de ki altyapılarda yetenek arttırılmak yerine törpülendiğinden kaybolup gidiyorlar.

Ben cidden anlayamıyorum bazı yorumları.. Allah asşkına size ne adamın arkaplanından bilmem neyinden. Futbolunu yorumlayın la size ne adamın özel hayatından size nee!

Yapmayın yahu, arka planda Adriana Lima var diye Aydın Yılmaz gibi mi olacak ? :eek: Bırakın adam yaşasın gençliğini, 15 yaşında müdahale edilmeye başlanılıyor adama yahu, empati yapın biraz.

kiz arkadasinin arka planinda kivanc tatlitug var yani anlayacaginiz klasik liseli triplesmesi.

neden almislar bunu a takima

bir seferlik mi yoksa harbiden oynatmayi düsündügü icin mi merak ediyorum.

bugun antremana katilmis mi mesela?

Fatih hocanın Galatasaray TV'de "Sürpriz ve bilinmeyen bir altyapı oyuncusunu A takıma çıkaracağız" dediği oyuncu berkmiş.yani berk bundan sonra a takımda .çünkü bu çocuk 96 jenerasyonunun en yeteneklilerinden.

Üst Alt