Berkan Kutlu, Çok Çabuk Pes Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu, Çok Çabuk Pes Etti!

1661171765267.png

• Orta sahaya yapılan yeni transferler sonrasında gözden düşen Berkan Kutlu forma şansı azaldığı için ayrılmak istiyor. Berkan bu kararını futbolun patronu Erden Timur’a iletti. (@sabahspor1)
  • Yakup Çınar: Berkan Kutlu "Ben yatarak para kazanmak istemiyorum. Oynayabileceğim bir takıma gitmeme izin verin" diyerek takımdan ayrılmak istiyor...
  • Beşiktaş ve Avrupa'dan 1-2 takım Berkan Kutlu ile ilgileniyor...

yatarak para kazanmayacaksın zaten. eşşşek gibi antreman yapacaksın, mesleğinin gerekliliklerini yerine getireceksin. hayat kalitene, beslenmeme dikkat edeceksin.

gerektiğinde de sahaya çıkıp maksimum performans vermeye çalışacaksın. futbolculuk haftada 90 dakika top oynamak değil. 7 günde 2 saat çalışılan meslek mi olur?

rotasyonda kullanılabilecek tek oyuncu aslında orta sahada. taylan çok çok arkasında berkanın. mevcut kadroda evet yer bulması zor ama mitdjö gibi baska sakatlık yaşamayacağımızın da garantisi yok. haftada bir maç yaptığımız için yorulmalar olmayacaktır ama orta sahada yerli tutmak şart, transfer düşünceleri var ileriye halen orada yer açabilme için şart bu.

oynamak istemesi de küfredilecek sey değil taktir edilecek bir düşünce. yatrarak senelerece para kazanan topcular oldu. çok gitmek istiyorsa kiralanmalı. ben ufak dokunuslarla berkan ın iyi oyuncu olacağını düşünüyorum. kişisel gelişimi kuvvetli, tempolu bir oyuncu gerisi gelir. yarin öbür gün pisman oluruz satarsak. dediğim gibi taylandan olmaz, berkandan olur.

20% pay var diyordu Alanyanin baskani. Umarim kardandir o pay. Ve biz bunu 40 milyon lira ve 3-4 taksitle almamismiydik?
4 milyon euro demis Cavusoglu, direk pay

Hasan Çavuşoğlu, "Berkan Kutlu için Galatasaray'dan 4 milyon euro bonservis ücreti kazandık. Berkan'ın ikinci satışından ise yüzde 20'lik payımız var."

Not: KAP aciklamasinda boyle bir detay belirtilmemis.

beşiktaşa berkan kutluyu vermek saçmalık olur açıkcası.

oynayabileceği bir yere kiralanması bence her halükarda daha mantıklı bir yatırım olurdu.

böyle oyun disiplini olan bir adamı oynatmamak tam anlamıyla ahmaklık olurdu.

Üst Alt