Berkan Kutlu, Çok Çabuk Pes Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu, Çok Çabuk Pes Etti!

Böyle bir talebi olmuşsa Erden Timur'un şunu söylemesi lazımdı.

"O zaman yapman gereken tek şey var, çalışıp formayı kapmak. Geçen sezon takımda Taylan-Cicaldau ve senden başka orta saha yoktu dolayısı ile forma rekabetine gireceği kimse olmayınca oynadın mecburen şimdi de oynamak istiyorsan çalışman gerekiyor."

Keşke 3-4 milyon veren olsa da gitse, BJK dahil. Ancak vereceklerini sanmıyorum. Bedavaya da gönderilmemeli elbette, rotasyonda ihtiyaç var...

Alanya çok istekli, kendisi de orayı tercih eder sanıyorum. Umut Güneş takası aklımdan hep geçiyor. İzleme şansı bulduğum kısa sürelerde teknik bir oyuncu izlenimi edindim. Ümit MT da düzenli oynuyor bildiğim kadarıyla...Ne dersiniz, kondisyon, disiplin vs bakımından bizim takıma uyar mı ve AS bu işe olumlu bakar mı?..

Yerli zorunlulugu devam ettigi surece kalmasi elzem ilk 5-6 adamdan biri. Fatih Hoca gibi hem 6 numara hem 10 numara performansi beklemezsen bu yerli kitliginda gayet yeterli bir adam. Sonucu korumaya yonelik maclarda daha surersin. Sakat cezali yada ileri ucta maksimum yabanci kullanmak istedigin maclarda sol ve sag beke alternatif dusunursun.

Performansına bakınca Galatasaray oyuncusu değil. Yalnız Taylan'dan da daha iyi bir yedek olur. Türk olması ve olası sakatlık ihtimallerine karşı kadroda tutulması iyi olur. Cica ve Taylan'ın satılması daha uygun kanımca.

İyi bir yedek olur kendisi, Cica + Taylan satılsın Berkan kalsın

Yedek kalmayı istememesi de güzel ama, bu gözler Tarık Çamdallar Jem Karacanlar gördü, böyle karakterli futbolcular olması güzel

Berkani severim umidimde var kendisinden fakat bize 3.kaleci ve ortasaha lazim gedson ve ersini versinler berkani alsinlar

Üst Alt