Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de

kaleciye 5m euro teklif vardı güya şimdi 1m'a satarsa altınordu iyi küfür ederim.

hemen arayıp fiyat sormak lazım aslında.

Yav neyine üzülüyorsunuz. Bu ezikler bugüne kadar hangi genç oyuncuyu parlattı da bunları parlatsınlar. En son Elif Elmas için Messi filan diyorlardı. Nerde bu çocuk?

FB'ye gidecek kadar aptal değillerdir umarım. Bunu Türk futbolunun selameti açısından söylüyorum.

Biraz Altınordu'da kendilerini gösterseler, zaten mutlaka bi Avrupa takımının radarına girerler. Lille daha geçen 1. ligden Zeki'yi almadı mı.

emekli olup olmayacağı muslerayı ilgilendirir 2 sene sonra 34 yaşında olacak ve artık hali hazırda düşen performansı daha da düşecek ve yeni bir kaleci ihtiyacı doğacak.

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S8 mit Tapatalk

O zaman başka elit yabancı kaleci gelir, Muslera'nın 38-40 yaşına kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Turk kaleci istemiyorum Galatasarayda. Eger Muslera birakirsa 3-4 sene sonra yine scout tarzi yabanci kaleci almak lazim.

Fiorentina nasil 19 yasindaki Lafonte aldigi gibi.

Yav neyine üzülüyorsunuz. Bu ezikler bugüne kadar hangi genç oyuncuyu parlattı da bunları parlatsınlar. En son Elif Elmas için Messi filan diyorlardı. Nerde bu çocuk?

FB'ye gidecek kadar aptal değillerdir umarım. Bunu Türk futbolunun selameti açısından söylüyorum.

Biraz Altınordu'da kendilerini gösterseler, zaten mutlaka bi Avrupa takımının radarına girerler. Lille daha geçen 1. ligden Zeki'yi almadı mı.

Mesela biz kimi partlattık ?

Mesela biz kimi partlattık ?
Son yıllarda biz genç oyuncu mu aldık ki parlatalım. En son Tarık, Endoğan gibi çapsız herifleri genç yetenek diye aldık. Sonuç ortada.

Genç oyuncuları köreltmede FB bir numara. Bana bir tane geliştirdikleri/level atlattıkları oyuncu söylesene?
Elif Elmas, Ozan, Alper, Hasan Ali... Hepsi de geriye gitti veya yerinde saydı. Bu adamların hepsi belirli bir kumaşa sahip oyunculardı. Elif Elmas da iyi bir kumaş mesela. Ama nerde bu herif?

Sarı lacivertliler'in iki futbolcu için toplam 4 milyon Euro'yu bulan bonservis bedeli ödeyeceği belirtilirken, İzmir temsilcisinin Berke ve Barış'ın sonraki satışlarından pay alacağı kaydedildi.

Manchester City ve Chelsea gibi devlerin peşinden koştuğu 18 yaşındaki Berke'nin yıllık 700 bin TL, geçen sezon 33 lig maçında 10 gol atan ve bu performansıyla dikkatleri çeken Barış'ın ise sezon başına 1 milyon TL alacağı bildirildi. Berke ve Barış'ın sağlık kontrolünden geçtikten sonra Fenerbahçe ile resmi sözleşmeyi imzalayıp, takımın hazırlık kampına katılacakları öğrenildi. (beIN)

Ikisine toplam 4m bonservis bu piyasada hic birsey, muhtemelen sonraki satisindaki pay 30% falandir. Baris yillik yaklasik 200 bin euro kazanacak, Berke ise yaklasik 140 bin euro.

Son yıllarda biz genç oyuncu mu aldık ki parlatalım. En son Tarık, Endoğan gibi çapsız herifleri genç yetenek diye aldık. Sonuç ortada.

Genç oyuncuları köreltmede FB bir numara. Bana bir tane geliştirdikleri/level atlattıkları oyuncu söylesene?
Elif Elmas, Ozan, Alper, Hasan Ali... Hepsi de geriye gitti veya yerinde saydı. Bu adamların hepsi belirli bir kumaşa sahip oyunculardı. Elif Elmas da iyi bir kumaş mesela. Ama nerde bu herif?

Eee senin altyapı oyuncuların nerede ? Aydın ne oldu Ozan vs daha kampa bile götürmüyorsun. Kafalar bulanık olunca böyle oluyor ulan hepsi aynı bok işte hiçbirinin yetiştirme gibi gayreti yok. Niye söyleyeyim mi günün sonunda Konya'ya yenildin mi iş bitiyorda ondan.

Eee senin altyapı oyuncuların nerede ? Aydın ne oldu Ozan vs daha kampa bile götürmüyorsun. Kafalar bulanık olunca böyle oluyor ulan hepsi aynı bok işte hiçbirinin yetiştirme gibi gayreti yok. Niye söyleyeyim mi günün sonunda Konya'ya yenildin mi iş bitiyorda ondan.
Ben sana FB oyuncu öğütme makinesi diyorum sen bana altyapı zayıf diyorsun. Eee yani? Bu bilinmeyen bir şey mi?
Neyse...

Çocuklar için üzüldüm. Yerli genç oyuncuların yapabileceği en kötü tercih olabilir fener. Tabi yeni yönetimle ve yeni teknik ekiple bir şeyler değişebilir ama çocuklar harcanıp gidecek gibi duruyor..

Üst Alt