Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berke Özer ve Barış Alıcı Fenerbahçe'de

İzlemedim ama bayağı övüyorlardı bu ikisini.

Radyospora katılıyordu bunların menajeri, kaleci için 5 milyon euroyu kabul etmedik falan diyordu. Barış Alıcı içinse daha yüksek rakamlardan bahsediyordu.

Bu 2 transfer 2-3 milyon euroya biterse fena tezgah dönüyor demektir.
Muhtemelen de o fiyatlara bitecektir. Ali Koç el altından Altınorduya verir bir şeyler, Koç sıfatını kullanarak da alt takım yapabilirler Altınorduyu.

Barış'ı bilmem de Berke'yi aldıkları için üzüldüm. Fener'in yerli kaleci konusunda sıkıntısı olmuyor. Oynatmadıkları adamlar bile ligdeki takımlarda as kaleci olarak görev yapıyor.

Ozan,Salih ve daha bir çok isim heba oldu. Evet yeni bir yönetim var ama büyük takımlarda genç oyuncu çok zor çok.

Sürekli başarı bekleniyor. Bizde de biraz Arda hariç net bir genç isim yetişmedi. Alex Telles,Bruma gibi wonderkidler bile burada tam olarak yapamadı.

Berke' yi bilemiyorum ama Barış' ın birkaç videosunu izlemiştim geçenlerde. Gayet akıcı, pas oyununa yatkın, inisiyatif kullanmada soğukkanlı bir çocuk, fiziği de düzgün.

Büyük takımda oynamak farklı elbette ancak Altınordu dsiplinli bir kulüp; orada yetişen oyuncular mental yönden de gelişmiş oluyorlar. Mümkün olsa da biz denesek isterdim doğrusu...

barışı pek tanımıyorum ama berke özer gerçekten çok büyük bir yetenek eğer bir sakatlık aksilik olmazsa milli takımın yeni kalecisi olur. bizde erçe kardeşleri alırsak çok iyi olur 2 sene musleranın yedeği olur daha sonra kaleyi devr alır.

Gesendet von meinem Samsung Galaxy S8 mit Tapatalk

2 sene Muslera'nın yedeği olursa bir bok alamaz. Kusura bakmayın da 2 yılda en fazla 5 maça çıkıp Muslera'nın yerini alması size nasıl mantıklı geliyor arkadaşlar? Çocuk iki yılda 5 bilemedin 10 maça çıkarsa körelir ve 3-4 gömlek geriye gider.

emekli olup olmayacağı muslerayı ilgilendirir 2 sene sonra 34 yaşında olacak ve artık hali hazırda düşen performansı daha da düşecek ve yeni bir kaleci ihtiyacı doğacak.

Ya sen maçları izlediğine emin misin? Adam dünya kupasında bir hata yaptı diye hali hazırda düşen performans mı oluyor? Adam daha 32 yaşında yahu. Kaleci için hiçbir şey. Buffon kaç yaşında PSG'ye gitti alooooo. Adam bizi son 3 ayda yaptığı işlerle şampiyon etti millet hala gittikçe düşen performansıyla diyor. Sen sanırım en son deplasmandaki Beşiktaş maçını izledin. Bu adamın geçen yıllarda da düşüşte olmasının tek sebebi Taffarel'in olmayışıdır. Adam Taffarel ile o kadar uyumlu ki başka kaleci antrenörü gelince sapıtıyor. Bu milli takımda da böyle. O yüzden dert etmeyin daha 38'ine kadar oynar bizde.

Ya sen maçları izlediğine emin misin? Adam dünya kupasında bir hata yaptı diye hali hazırda düşen performans mı oluyor? Adam daha 32 yaşında yahu. Kaleci için hiçbir şey. Buffon kaç yaşında PSG'ye gitti alooooo. Adam bizi son 3 ayda yaptığı işlerle şampiyon etti millet hala gittikçe düşen performansıyla diyor. Sen sanırım en son deplasmandaki Beşiktaş maçını izledin. Bu adamın geçen yıllarda da düşüşte olmasının tek sebebi Taffarel'in olmayışıdır. Adam Taffarel ile o kadar uyumlu ki başka kaleci antrenörü gelince sapıtıyor. Bu milli takımda da böyle. O yüzden dert etmeyin daha 38'ine kadar oynar bizde.
muslera basbaya 2016 dan beri düşüşte katılırsın katılmazsın beni ilgilendirmez.. muslera 2 sene daha götürür kaleyi ama ondan sonra ben bizim seviyemizde olacağını düşünmüyorum hersene kademe kademe düşüyor ayrıyetten buffonla kıyaslamana baya güldüm o adamın örneği yok zaten.

Fenerin yerli kalecilerden yana şansı iyidir diye başlayan bir mesaja başlarken senin mesajı gördüm, aşağı yukarı aynı şeyleri yazmışsın, tamamen katılıyorum.

Volkan'in yerini doldurmak icin aliniyor Berke. Mantikli, iyi Turk kalecileri hep Fenerde oluyor. Bize gelmesini o yuzden istemezdim, biz yabanci kalecilerle basarili olan bir kulubuz.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

muslera basbaya 2016 dan beri düşüşte katılırsın katılmazsın beni ilgilendirmez.. muslera 2 sene daha götürür kaleyi ama ondan sonra ben bizim seviyemizde olacağını düşünmüyorum hersene kademe kademe düşüyor ayrıyetten buffonla kıyaslamana baya güldüm o adamın örneği yok zaten.

Adamı kaleci antrenörsüz bırakırsan düşer tabii. Taffarel gittiğinden beri düzgün hocalarla antreman yapmıyor.

oyuncu satmadan nasıl alacaklar?
altınorduya el altından para sponsor destegi verecek büyük ihtimal koç
barış alıcıyı şahsen isterdim yetenekli cocuk

Muslera'yi bile tartismissiniz arkadas, 2021'e kadar sözlesmesi olan bir adam. En az 3 sene daha banko kalecimizdir. Kulüp tarihinde en fazla forma giyen yabanci oyuncu, kaptanimiz, canimiz, cigerimiz. Lorik Cana'dan kurtulup üstüne 6.75 verip mis gibi kaleci aldik, yillardir kaleci sorunumuz yok. Rahat batti herhalde size. Arkasina genc kaleci almanin pek bir mantigi yok, alacaksak da hemen oynayacagi bir kulübe kiralayip tecrübeli, yedek oturacak bir kaleci alinir.

Bu alt yapı sisteminden iyi kaleci yetişeceğini sananlar var, Berke'nin sabah-akşam çalışıp ulaşabileceği max. yetenek Volkan olur.

Onunla da dalga geçiyoruz.

Üst Alt