# Berkin Kamil Arslan - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Berkin Kamil Arslan

Cevap: Berkin Kamil Arslan | Kartalspor'da Kiralık

Ben Berkin'den cok seyler bekliyordum ama son seneler takip etmedim acikcasi.

Simdi Okdan Derici'den cok seyler bekliyorum. Mertan konusunda tam olarak emin degil ama Ugur Ayhan'nin kumas iyi.

adam bizde kalmayacak zaten . kalsada fark etmez . maksimum cafercan

mertanı oynatsınlar ben razıyım. bu berkini hep överler daha adam piyasada yok. emre colak bile girdi A takıma.

arda gittiğinde herkes berkin a takıma alınsın yeni arda diye topic açıyordu, ben hala ümitliyim berkin'den fatih hoca kampa çağırır inş gerçi sözleşmesi bitti diyolar ama..

@BerkinArslan Renktas, sozlesmeni ne zaman yenileyecekler yonetimimiz?

@dhrdemir yenileme olmucak buyuk ihtimal.

:SS:

@BerkinArslan Transfer işin ne oldu GS'da görebilecekmiyiz seni ve en önemlisi sorun ne ?

@gololabilirmi yakin zamanda belli olucak ne oldugu.hayirlisi olsun.

@BerkinArslan insallah anlaşma sağlarsınız. Galatasaray taraftarı senden çok şey bekliyor ve seni çok seviyor bunu biliyorsun..

@gololabilirmi hayirlisi olsun demekten baska bi yorum getiremiyorm malesef :/ bende galatasarayi ve galatasayli olan herkesi cok seviyorum.

Bu çocuğu kaybedersek ağlarım yeminle :sad007:

Fatih hoca bir ışık görse, kampa götürürdü. Kartalspor'da maç kadrosuna bile giremediği söyleniyordu. Yetenekli ama, fizik olarak yeterli değildi.

Fatih Hoca'nın ışık görmüş ki kralık gönderdi.. Kartal'a gitti ama adamlar lig yarışı içinde hazır adam bekliyorlar senin oyuncunu parlatmak için çaba harcamazlar kadroya girememesi çok normal.. A2'de oynadı mecbur.. Anladığım kadarıyla artık A2'de oynamak istemiyor, bu sebeple sıkıntılar var [bence] Kampa alınmamasının sebebi de zaten serbest bir oyuncu sanırım şuanda, Galatasaray'ın oyuncusu değil sanırım.

Yeni yönetim bonservisini almadı Berkin'in. Kartalspor'dan ayrıldı şu anda.

Başlığı düzenliyorum.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=6UuJCFDGHoc[/media]

Bu maçta baya etkili oynamış ama son haftalarda kadroya bile giremiyor neden acaba ?

Bence takıma geri kazandırılmalı bu adam, altyapıda çok çok iyiydi bir zamanlar.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=6UuJCFDGHoc[/media]

Bu maçta baya etkili oynamış ama son haftalarda kadroya bile giremiyor neden acaba ?

Bence takıma geri kazandırılmalı bu adam, altyapıda çok çok iyiydi bir zamanlar.

bir zamanlar doğru bir söz ..benim kadar altyapı ve oradan çıkan adamları takip eden yoktur. ama geçmişe mazi derler.. geçiniz..

bir zamanlar doğru bir söz ..benim kadar altyapı ve oradan çıkan adamları takip eden yoktur. ama geçmişe mazi derler.. geçiniz..

Bu Türk oyuncu kıtlığında ve kontenjan sıkıntısında Berkin gibi yetenekli adamları elimizde tutmalıyız bence. Bu sene olmazda seneye olur ama olur mutlaka bu çocuk çünkü yetenek var.. Altyapı maçlarını bende hiç kaçırmazdım üniversite yıllarında bir tarafta Serdar, bir tarafta Berkin mükemmel kanatlarımız vardı..

Üst Alt