Bernard Mensah Beşiktaş’ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernard Mensah Beşiktaş’ta

Yoo ortada daha çok yönetememe sorunu var. Mesela daha önceden söz verilmesine rağmen MHY'nin parasını vermediler diye bozuldu o iş. Ayıca Diagne örneği ile de ellerinde para olunca ederini nasıl verdiklerini gördük.
diagne olayı da hataydı ama yapacak baska careleri kalmamıştı. 20 küsür hafta forvetsiz oynadı takım. diagne bizde diye kabul etmezler belki ama ileride sorarlaras pişmanlardır. rize maçındaki golüyle kurtardı sezonu ayrı mesele.
yönetememe, transfer yapamama sorunsalı net ama yapabildiklerine de fazla para kaçırmamaları iyi.

Son düzenleme:
raw_galatasaray-yoneticisi-abdurrahim-albayrak-hastaneye-kaldirildi_773425480.jpg

diagne olayı da hataydı ama yapacak baska careleri kalmamıştı. 20 küsür hafta forvetsiz oynadı takım. diagne bizde diye kabul etmezler belki ama ileride sorarlaras pişmanlardır. rize maçındaki golüyle kurtardı sezonu ayrı mesele.
yönetememe transfer yapamama sorunsalı net ama yapabildiklerine de fazla para kaçırmamaları iyi.

Para harcamıyorlar değil, Uefa tepelerinde diye para harcayamıyorlar.

BJK gercekten aldiysa uygun yillik maasa almistir. Baskanlarinin ve Sergen'in aciklamalari ortada. O nedenle keske bize gelseydi diyorum.
Yoksa adi gectiginde soyledigim gibi son paslarini ve dogru karar verebilme yetenegini hic begenmiyorum.
Ama 500 bin Euro gibi bir rakama kesinlikle takimda isterim cunku sikisan, pozisyon bulamadigin macta sahaya surersin bir iki dripling atip rakip defansin dengesini bozar ve acilmasina yol acar.

Bunu bizim için yaparmisin jimnastik kulübü?
Ne olur al şunu kurtar bizi.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Bu adamın bize gelmesini hiç istemiyorum ama diger yandanda bu adamı şimdi almazsak lige ortasahasız bile girebiriz diye düşünüyorum çünkü bunun dışında hiç isim geçmiyor ortasaha için ikilemdeyim bu yüzden

Üst Alt