Bernard Mensah Beşiktaş’ta - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernard Mensah Beşiktaş’ta

Kiralama bedelide varsa bu transfer en az 6 milyon euroya biter.Salaklar cl ye filan mı gıreceğini sanıyor acaba oradan gelecek paraya güvenerek.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: "Biz Beşiktaş'a söz verdik. Beşiktaş'a Mensah transferinde bir sözümüz var. Galatasaray 10 milyon euro da verse bu iş olmaz." (A Spor/Taner Karaman)

elektrik faturasini ödeyemeyen bjk'ye mensah'i kaptirmislar. hayir mensahla ilgilenmek bile bir rezillikken mensahi alamamak daha büyük felaket

bu neyin fasulyesi?

Son donemde

Fernando
Seri
Nzonzi
Lemina

gibi orta sahalar alan Galatasaray ın ben mensah gibi siradan oyuncu pesinde kosacagina inanmiyorum, inanmak da istemiyorum.

Ama bjk ye daha pahaliya kitlemek icin yaptigimizi umuyorum.

Mensah’ın maliyeti belli oldu. (@sercan_dikme)

Kiralama bedeli: 500 Bin €
Satın alma opsiyonu: 4,5 M€ (Zorunlu değil)

Yıllık ücreti: 1,2 M€
Satın alınırsa toplam: 6.2 M€
Güncel Kur ile: 54 Milyon ₺
Satın alınmazsa toplam: 1.7 M€
Güncel Kur ile: 14.8 Milyon ₺

sağlıklı,diri bir Dorukhan ile oynarsa, arkalarında da Atiba süpürücü görevini yaparsa çok değişik işler yapabilir bu üçlü. Tudor'un fernando-ndiaye-belhanda üçlüsüne benziyor biraz.

tabi forvet ve kanatları da görelim bakalım.

Son donemde

Fernando
Seri
Nzonzi
Lemina

gibi orta sahalar alan Galatasaray ın ben mensah gibi siradan oyuncu pesinde kosacagina inanmiyorum, inanmak da istemiyorum.

Ama bjk ye daha pahaliya kitlemek icin yaptigimizi umuyorum.

Bu futbolcuların hepsi hesapta Mensah'tan daha iyi görünüyor, kabul ediyorum ama Mensah'ın 2017-18 sezonu ve özellikle bu seneki performansı gayet iyi. Adam geçme, top kapma, pas arası, pas isabet oranı gibi verileri de inceleyebilirsiniz. Bizzat izlediğim için de bize gelmesini çok isterdim. Ek olarak yukarıdaki futbolcuları CL'ye giderken aldık. Yönetimin maharetini şimdi göreceğiz, CL yokken.

evet öyle. Ndiaye ismi de geçiyor. Atiba'yı yedeğe atıp bu üçlüyü de oynatabilir. Bu tip orta shaa taraftarla beraber içeride uçup kaçar ama deplasmanda tekler. Bu sene taraftarda yok, bakalım sergen nasıl oynatacak

Deplasmanda bahsettigin tekleme durumunu ilk haftalar Tolga Cigerci’nin sürpriz golleriyle atlatmistik Ama daha sonra sikinti yasadik evet

Feghouli gec form tutmasa herhangi bir sorun kalmazdi

Mensah bireysel olarak arada iş yapabilir ama, takıma saha için katkısı olmayan, başına buyruk bir futbolcu. Yapmış olduğu 5 gol-8 asist de abartılmayacak derecede normal. Kayseri'de her top onda idi. Top rakipteyken ortada hiç yok. Ama top sende ise bağlantı noktası oluşturabilir ve dikine kullanabilirsin. Taviz verilip, çift yönlü bir yapıya dönüşmesini beklemek de bu adam için bence lüks idi. İki ucu keskin bıçak. Satın alma opsiyonunun zorunlu olmaması Beşiktaş için bu transferde artı yazar. Zorunlu olsaydı, çok ağır yük derdim.

Üst Alt