Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; Demirören:3588, Aksu:2236 | 20 sandığın 16'sı açıld

news_manset_resim_3r_YildirimDemiroren003.jpg

KONGRE "YETER" DEMEDİ!

Beşiktaş'ta haftalardır tribünlerde protesto edilen, zaman zaman ağır hakaretler işiten ve "Yıldırım Demirören Yeter!" tezahüratını duymadığı maç kalmayan Yıldırım Demirören seçimden zaferle ayrıldı !..

Rakibi Murat Aksu'nun birbirinden güçlü isimlerle kurduğu listeye karşı Beşiktaş kongresi üyelerinden 3. kez görev isteyen Yıldırım Demirören, 3 yıl daha başkanlık koltuğunda oturacak !..

Beşiktaş'ta büyük çekişmeye sahne olması beklenen kongre, Demirören'in üstünlüğüne sahne oldu. Yıldırım Demirören, oy kullanılan 20 sandığın 20'sinde de Murat Aksu'yu geride bıraktı ve seçimi kazandı !..

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; Demirören:3588, Aksu:2236 | 20 sandığın 16'sı açıld

neredeyse bir beşiktaşlı kadar üzüldüm bu duruma

nedir türk futbolunun bu futbol cahilinden çektiği

ayrıca bu ne yüzsüzlük her maçta yeeeteerr tezahüratını duymaktan bıkmadımı

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; Demirören:3801, Aksu:2384 | 20 sandığın 17'si açıld

Beşiktaş Olağan Seçim'li Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi tamamlandı. Sandıklar teker teker açılıyor....

16. sandığın sayımının tamamlandığı oylamada Yıldırım Demirören'e toplam 3588 oy çıkarken, Murat Aksu'ya 2236 oy çıktı.

15. sandığın açılmasının ardından şekli netleşmeye başlayan seçimde, Yıldırım Demirören kongre salonuna geldi. Yanında 30-35 kişilik bir grupla salona giren Demirören'e 'imparator' tezahüratlarıyla eşlik edildi.

Bu arada Başkan Adayı Murat Aksu ve ekibinin büyük bir kısmı, 14. sandık sayılırken kongre salonundan ayrıldılar.

İmparator nedir ya:):):):)

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; Demirören:3801, Aksu:2384 | 20 sandığın 17'si açıld

Açılan 17 sandık itibariyle Yıldırım Demirören'e 3801 oy çıkarken, Murat Aksu'ya 2384 oy çıktı.

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 3801 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

yeteeeeeer yıldırım demirörenyeteeeerr :D bjk taraftarı nekadar çağresiz suan cok ıyı anlıyorum zira bir kaç yıl evvel bızde böyleydık sadece seçimlerden anlayan bır baskanımız vardı...

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 3801 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

İmparator değil de Tüpçüler Kralı denseymiş şık olurmuş.

Edit: Tüp star 'da olabilirdi.

Helal Yıldırım :evilsmile:

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

Önümüzdeki 3yıl için bi rakibimizi kaybettik hayırlı olsun.. Duyum aldım gaziantepteki julio cesar için büyük başkan demirören 23milyona anlaşmış :D

Cevap: Beşiktaş Başkanlık Seçimi; 4506 oyla Yıldırım Demirören 3. kez başkan seçildi

Yıldırım Demirören'i tebrik ederiz.Beşiktaşlılar eminim çok mutludur bu sonuçtan...:p

Çarşı şimdi söylesin "yeter" diye...

Hakikatten beşiktaş camiasına gelmiş geçmiş en rezalet başkan olma sıfatını kazandı.Gerçekten demirören gibi bir başkanım olmasını istemem.Beşiktaş camiası değişimi değil,gerilemeyi tercih etti.Elbette bunun yankıları çok duyulacakdır ama işin gerçeği beşiktaş bu başkan ile ne büyük devrimler yapabilir nede her alanda başarı yakalayabilir.Zaten taraftarların büyük kısmı başkana karşılar dolayısı ile demirörenin işi şimdi dahada zor olacak zira taraftar kitlesi kendisine karşı,camianın ciddi bir kesimide kendisine karşı cephe almış vaziyete.Şİmdi bakıyorum canlı yaynında teşekkür konuşması yaparken adamı ıslıklayıp protesto edenler oldu.Gerçekten acı bir durum.Biz 6 yıl canaydın dönemini nasıl yaşadıysak şimdi beşiktaş bunu yaşıyor,tekrar yaşamaya devam edecek ancak önümüzdeki 2 yıl içinde hem avrupada başarı hemde ligde şampiyonluk gelmez,kötü idare devam ederse erken bir seçim yapılır kanısındayım zira demirören dün neyse bugün ve yarında öyle olacakdır.

3 yıl daha rahatız:D en olmadık anda bize eğlence çıkıcak neşemizi bulucaz varol demirören:D

Ben gerçekten üzülüyorum bu duruma. Türk futbolunu ileriye taşıyabilecek olan takımlar benim için Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor'dur. Fakat Galatasarayımız hariç diğer takımların bu şekilde yönetilmesi Türk futbolunu ebediyen geriye götürecektir. Atrık bu takımların başına vizyon sahibi ve hedefi büyük olan insanlar getirilmeli. Parayla saadetin olmadığını Aziz Yıldırım hemen hemen 10 yıldır görüyor ve bizde bu konuda kendisine fazlasıyla katılıyoruz. Fakat Y.Demirören neden kafasını tüplerin arasından çıkarıp ta şu güzelim futbol dünyasına çıplak gözle bakmıyor? Yoksa gözüne tüp mü taktırmış bu adam? :)

Üst Alt