Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

prestij kaybı olayına pek katılmıyorum...juve şikeden küme düştü ama büyüklüğünden bişey kaybetmedi...oyuncular gene geliyor...bjk de sorun mali...bjk tam anlamıyla batmış bi klüp ve bu bataktan enaz 5 senede (o da çok iyi bi strateji ile) zor çıkarlar...2 sene sonra herşey unutulur hatta ülkemizde 1 ay sonra unutacaklar...ama bu bjk belini kolay kolay doğrultamaz....

juve gibi kulübün bile kendine gelmesi seneler sürdü bjkyi düşünemiyorum bile.

Juventus kac sene sonra toparlandi Caner? Juventus kim, Besiktas kim? Ya da Fenerbahce.

Juventus´un tarihiyle bunlarin tarihi bir mi?

Besiktas men edilmeseydi de bitmisti. 1 Milyon harcayacak durumlari yok adamlarin.

Besiktas´in gelecegi karanlik valla. Fanatik Galatasarayli olarak üzülüyorum.

Cünkü ben Türk Liginin üst düzey bir lig olmasini isterdim hep.

Türkiye´de terleyecegiz ki, Avrupa´da daha rahat rekabet edelim.

Eger komple men edilmezsek, uzunca bi süre sadece Galatasaray ezip gececek herkesi.

Bizim icin iyi, Türk futbolunun prestiji icin cok kötü olacak.

Celtic´e adam gibi futbolcu geliyor mu? Yok. Tek takimli bir ligin cazibesi yok

Edit: Men edilelim demiyorum ha yanlis anlasilmasin :) Üzüldügümü söylüyorum sadece

benim demek istediğim prestij kaybı bi şekilde unutulur ( unutturulur) ama mali yönden bu bjk kolay kolay düzelemez....

Çarşının yerinde olsam TFF binasını basar Y.D'yi o koltuktan indiririm.

tüpçünün son 1 görevi kaldı oda bizimde men edilmemizi sağlamak. o görevde tamamlanırsa zaten istifa eder. ama bizim yönetim tff yi düşürecekse erken davranmalı ceza yedikten sonra tüpçü gitse neolur kalsa ne olur.

764nn.jpg

juve gibi kulübün bile kendine gelmesi seneler sürdü bjkyi düşünemiyorum bile.

juve şikeden düştü ,bjk mali tablo yüzünden arupadan atıldı...yani prestij olarak juve çok daha kötü durumdan kendi topladı bjk de prestij olarak toplayabilir....karşılaştırmayı onun için yaptım....

beşiktaşa birşey olmaz en kısa sürede toparlanır..

İtalya değil burası devlet yardım eder. Türkiyede futbol farklı bir mentalitede takımlar arası farkın açılmasına kesinlikle izin verilmez rekabet ortamı gereğii...

Galatasarayın da mutlaka önünü kesmeye gayret ediyorlar sebebi bu..

Gelişeceksek hep beraber gelişicez çöküceksek hep beraber çökücez mantığı var Türkiyede..

İşte fener olmadan Galatasaray olmaz o olmadan Beşiktaş olmaz hikayeleri ile de halkın gazını alıyorlar..

Ulan ne pişkin bir adam bu Demirören ya.Ulan Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın eski kulübünü batırdın şimdi federasyon başkanısın çık bir açıklama yap lan terbiyesiz haysiyetsiz herif çık bir şeyler de devekuşu gibi gömdün kafayı kuma kıs kıs gülüyon herkese yeter ulan yeter be mali çıkıp konuşurdu en azından ulan senin 3 tane takımın men yemiş çık konuş ulan şerefsiz delirttiniz ulan bu milleti :mad:
Konuşma diye bir yeteneği olsa belki çıkar konuşur ama daha önüne yazılı olarak verilen metni bile okuyamıyor ki.

Bir kişinin sırf parası var diye böyle yerlere gelmesi nasıl bir iş anlamak çok zor.

Bill Gates köpeğine 10 milyar dolar miras bıraksa köpek zengin diye TFF'ye başkan mı yapacağız?

Vallaha Onur kardes;

Prestij diyorsun da, Turk futbolunun prestijimi var ? Biz Avrupa ulkesindeyiz (sende oyle galiba, Deutschland ?). Burdaki insanlar Turk futboluna zaten Qatar gozuyle bakiyor. Daha hangi prestij'den bahsediyon ki ? Prestij'mi var da kayip olsun.

Dedigim gibi, uzgun degilim. Niye oluyum ki ? Sonucta gitsek napicaz ? Takim'da cok kotu bir hava var zaten, o gidecek bu gidecek deniliyor. Revizyon var, yeni oyuncular geliyor genc. Bunlarla zaten basari beklenmez ki.

Beklentim dusuk'tu zaten. Belki artik boyle bir ceza ile taraftarin akli basina gelir, isim degil futbolcuya bakarlar.

Vallaha Onur kardes;

Prestij diyorsun da, Turk futbolunun prestijimi var ? Biz Avrupa ulkesindeyiz (sende oyle galiba, Deutschland ?). Burdaki insanlar Turk futboluna zaten Qatar gozuyle bakiyor. Daha hangi prestij'den bahsediyon ki ? Prestij'mi var da kayip olsun.

Dedigim gibi, uzgun degilim. Niye oluyum ki ? Sonucta gitsek napicaz ? Takim'da cok kotu bir hava var zaten, o gidecek bu gidecek deniliyor. Revizyon var, yeni oyuncular geliyor genc. Bunlarla zaten basari beklenmez ki.

Beklentim dusuk'tu zaten. Belki artik boyle bir ceza ile taraftarin akli basina gelir, isim degil futbolcuya bakarlar.

bu ceza bjkye aslinda iyi gelecek

uefaya gidip, sezonu erken acip falan zaten bir .. yapamicakti bjk bu kadroyla uefada.

seneye ilk 2 girmek icin ugrasmali bjk ama o da cok zor.

akilli adimlar atilirsa, 3-4 sene sonra meyveleri yemeye baslar bjk ama

Vallaha Onur kardes;

Büyük takimlarimizin belli bir prestiji vardi bence. Avrupa´da neredeyse her dalda faaliyet gösteren kulüpler bunlar. Baska kulüplerde bu yok. En fazla basket filan.

Men edilmek ciddi bir darbe. Buna sebep olanlar hesap vermeli. Demirören´e suc duyurusu yapilmali

-----

Heeeeee... Sizin gibi Şikecilerle Uğraşma Derneği... SİŞUD

Benim anlamadığım Uefa sadece dernek değil miydi ?

Nasıl ceza verebiliyor ? ( Bu eziklere gelsin)

Yok canım olamaz, Uefa blöf yapıyor ( Bu da hem eziklerin hem de tinercilerin avukatı Emin efendi ye gelsin )

Gördün mü tüpçü Uefa yı ?

Sıra sana ve Fenerbahçe ne de gelecek.

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Gündüz tam gülemedim.Akşam daha iyi gider.

Hahahah hohohoho hihihihi zaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :asd:

Vallaha Onur kardes;

Almanya başbakanı Angela Merkel'in kendi ülkesi Almanyayı haritada gösteremediği bir ülkenin insanlarının Türkiye ile Katarı bir tutmasına şaşırmamak lazım

[video=youtube;l2pO6PFYnL4]https://www.youtube.com/watch?v=l2pO6PFYnL4[/video]

Ya beşiktaş uefaya gitse ne olur gitmese ne olur ..Bala mala 3.tura çıkacaklar sonra elenecekler para desen para yok uefa da ...Otursunlar evinde çoluk çocukla oynasınlar bizde içerde dışarda kayalım bağırınsınlar bu kuşların bundan sonra karnından sıpayı eksik etmeyeceğiz 96 2000 ambargosu geri döndü

BJK liler daha akıllıymış. Doğrudan YD ye kızıyorlar. Cemaatin işi falan demiyorlar.

Üst Alt