Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

---

Bu haberi duyunca tüpçünün tepkisi muhtemelen böyle olmuştur :

74pn2.gif

Bjk 1 değil normalde 2 yıllık men edilmiş. Ama 1 yılı kesin, diğer 1 yılı 5 sene içerisindeki davranışlarına göre belirlenecek, ya uygulanacak, ya vazgeçilecek. 5 sene göz hapsindeler yani, en ufak bir falsosunda aniden 1 sene daha yapıştırabilirler.

Raporlardan anladığım kadarıyla mali konulardan ziyade evrakta sahtecilik yapmak etkilemiş kararları.

Beşiktaş and Bursaspor decisions – UEFA.com

İlginç olan Gaziantep ile ilgili bir şey yok sitede, varsa da ben bulamadım.

Olaya tinerciler açısından baktığımızda şöyle bir teselli bulabildim.

En azından önümüzdeki sene 8 yeme ihtimalleri kalmadı.

:lol:

juve gibi kulübün bile kendine gelmesi seneler sürdü bjkyi düşünemiyorum bile.

Olaya yanlış bakıyorsun.Orası İtalya ligi ve Juve bir dünya kulübü tabi ki toparlanması uzun süre alıcak.Adam Almedia'yı değil İbrahimoviç'i kaybetti.Bizim macar ligi kalitesinde ki ligimizde 10 milyon euro transfer bütçesi ile şampiyon olunabilir.Mesela biz geçen sene dibi gördük, son üç sene şampiyonluk yarışından uzak kaldık ama gelen ve gidenlere baktığımızda geçen 2 transfer döneminde 13 milyon euro kasadan çıkmış.Üstelik takıma pek katkı vermeyen Yiğit, Sercan, Riera'nın bonservisi nerede ise 9 milyon euro.Yani transferde yüzde yüz başarı sağlasaydık şampiyonluğun bedeli 4 milyon eurodu;)

Almanya başbakanı Angela Merkel'in kendi ülkesi Almanyayı haritada gösteremediği bir ülkenin insanlarının Türkiye ile Katarı bir tutmasına şaşırmamak lazım

[video=youtube;l2pO6PFYnL4]https://www.youtube.com/watch?v=l2pO6PFYnL4[/video]
yillardir kendi kendimize propaganda yapmaktan bikmadik mi

simdi bjk-fb-bursa fln olayina girmeyecegim

evrakda sahtecilik

paralarin ödenmemesi

gelir-gider dengesizligi

$ikeyi mesrulastirmak

$ike yapmak

kurallara uymamak

2012 kriterlerine uymamak

sahte bilanco göstermek

gibi suc isliyorsaniz cezayida yersiniz, sonra aglamak niye? yada haksizlik yapildigini düsünmek?

SUC demek HAKSIZLIK demektir ve haksizlikta cezalandirilir

biz nasil cemal nalga olayinda cezamizi yediysek sizde cezanizi yiyeceksiniz bu kadar basit

Tuttu fırlattı Kartal'ı ezdi üstünü çiğnedi zamanla geçer dedi UEFA,UEFA. :asd:

Abi bir GALATASARAY'lı olarak şu anda tüpçü için küfür haznemi genişletiyorum ki beşiktaşlıların bu adamı öldürmesi gerekir. Tüpçü eserinle gurur duy 100 yıllık koca çınarın prestijini itin g.tüne soktun ya yatağında rahat uyursun umarım.

Bu herifi mahkemeye veremiyorlar mı yahu ayrıca kardeşim sizin gelir ve giderlerinizi denetleyen bir kurulunuz yok mu.

Adam çayırda at koşturmuş mübarek.

77yxf.jpg

bu da tüpçünün küçüklüğü sanki maşallah :D

Forza Beşiktaş Forum - Başlığı görüntüle - Ultraslandan Açıklama.

Burdan başlayıp sonuna kadar küfür hakaret etmişler ultrAslana ve Galatasaraylılara. Ver her zaman ki gibi Fener yalakalığı yapıp bize küfür ederken feneri övmüşler :D

adamlar tüpcüye saydiracaklarina, hala ulan galatasaray ucmasin derdindeler

bu kafayla bunlardan bir b.kum olmaz

carsi fb yalakasi, yeter demirören diye sov yapmasinlar. Ciddi bir YD tepkisi olsaydi tüpcü 8 yil orda olmazdi. kwaaaaresmayi yi getirdi ya, carsi kafayi demledi.

Forza Beşiktaş Forum - Başlığı görüntüle - Ultraslandan Açıklama.

Burdan başlayıp sonuna kadar küfür hakaret etmişler ultrAslana ve Galatasaraylılara. Ver her zaman ki gibi Fener yalakalığı yapıp bize küfür ederken feneri övmüşler :D

bir kac basliga öyle böyle göz attim Antu dan geriye kalanlari yok.

nasil bir seviye nasil kabul ediliyor sasiriyorum gercekten. o kadar kufur ve hakaret iceren yorumlar varki.

yani burda da kucuk dusuren yorumlar var ama hakaret ve kufur minimuma indiriliyor ve bununla gurur duyuyorum.

yani cocuk seviyesinde diyecem bu da degil. agizlari cok pis bozuk. sokakta böyle mi konusuyorlar? yoksa klavya kahramanligi adina ben senden daha agir daha kötü küfürler yaparim düsüncesi mi hakim?

aman uzak dursunlar.

fenerliler anasına avradına küfrettikleri sekiztaşlılara popülizm ayağına iyi vermiş gazı bu dallamalarda inanmış saf herifler :D

Bre cahiller siz Galatasaray taraftarına, Fatih Terim'e, Galatasarayın her değerine ana avrat düz gidin bizi zamanında İnönü'yü paylaşmayıp Olimpiyat Stadına sürün üstüne bir de yüzsüz pişmiş kelle gibi Aslantepe Arenayı kullanıcaz ulan diyin. Allah belanızı böyle verir işte tinerciler ne acıcaz ulan size..

Siz fenerbahçenin elini öpmeye devam edin giderkende 2 ekmek 1 süt götürün sizi kapıcı diye aşağılıyorlardı ya hakediyorsunuz..

Fatih hocanın ve Ultraslanın stadımızı paylaşalım iyi niyetine küfürle karşılık veren sizdiniz başta şimdi ne haliniz varsa görün defolun gidin Olimpiyat Stadına birazda siz oynayın Bulgaristanda maçlarınızı. Arenada babayı oynarsınız stadın kullanım hakkı Galatasaray'da bu konu Helvacıo'nın açıklamalarıyla kesinleşti nah girersiniz o stada...

Adnan polat mali kriterler 2012 uygulanacak dediginde kimse dinlemedi,o gün o kriterlere uyup transfer yapmasak suan bizde men olmustuk! burdan baskan polata sevgi ve saygilarimi iletiyorum hain yapilan baskanimizin ceza almiyorsak emegi büyük.

Bir önemli noktada demekki tüm türkiye ceza almiyacak öyle olsaydi toptan ceza keserlerdi demekki külüp külüp ceza kesilecek fenerbahcede yarina felan nasibini alir ama cezasi 1 den fazla olur.

Aslinda gülüyoruzda aglanacak haldeyiz,besiktas,bursa bu sene belkide cok puan topliyacaklardi ve önemli futbol külüplerimiz,evet bu tinerci taraftarina kizip bize edilen küfürlere sinirlenip makaramizi geciyoruzda bu ceza tüm türk futboluna geliyor dolayli olarak,iyice yere düstük,imajimiz icler acisi.

bu sene avrupada cok ama cok basarili olmaliyiz ülke adina görevimiz hatta sampiyonlarliginden belkide gidip uefa kupasini almaliyiz.

Camia adina üzüldüm, gerizekali tinerci taraftarlarinin yamulmasina sevindim.

Kücük eniste Carsi

Ozellikle Bursaspora biraz agir olmus, su kesin ki bu cezalardan sonra Fb'nin agir cezalar alacagi cok acik, uefa affetmez.

fener 3-5 yil alacak,hatta 8 olursa sasirmam,ve sadece men degil transfer yasagida arti olarak gelebilir,uefa ceza konusu oldumu özellikle bize cok agir davranir.ben fenerin 3 yildan fazla alacagini düsünüyorum,küme düsürüledi uefa bunu göz önüne alip dahada agirlastiracak.

hahaha forza dan bi yorum

TFF Başkanı Yıldırım Demirören başlığına yazmış

konunun o.çocuğu yıldırım demirören olarak değiştirilmesini talep ediyorum :D

Üst Alt