Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi !

di-890Y.jpg

Bu sevincin nedeni nedir ?

Tamam bende sevmem Beşiktaş'ı nefret ederim hatta ama bir şerefsizin evladı Yıldırım Demirören yüzünden bu hallere düşmesi gerçekten çok üzücü.

Sözde ''yakarız,yıkarız'' diyen Beşiktaş taraftarı şimdi ne yapacak acaba. YD rahatça gezdirecekler mi ? merak konusu.

Ağıt mı yakalım bu adiler için?

Besiktas bitmistir... bu haberler Demirören kacip TFF koltuguna oturduktan sonra bir kac yerden haberler sizmisti. o zaman da demistim. Demirören o 100 milyon TL'yi iade etse bile Besiktasi soktugu bu borc batagin altindan kalkmasi cok ama cok zor.

simdi de ayni sekilde parasini geri istiyor utanmaz herif önce reklam yap sizin olsun de televizyon ekranlarinda ardindan geri iste parani he?? Besiktas kulubu artik 8-12 siralara oynayacak bir takim haline duser. ve kendini toparlamasi icin imkansiz gözüken bir göreve basliyacaktir. Besiktas en az 5 kolaylikla da 7-8 yil ortalikta dolasir.

gecmis olsun diyecem ama bu kadar akilsiz bir yönetim, bu kadar saf bir kongren var ise iste olacagi bu.

Adnan Polati bizim kongre hemen disari atti (hakli haksiz) ama bu kongreler ve yönetimler denetim masasi dir ayni sekilde. her baskan diktatör gibi calisirsa riski bu.

biri kulubu borcla batirdi

biri kulubu sike ile batirdi

biri halen kupami ver diye yirtiniyor.

Adnan Polat 2012 kriterleri dediği zaman kızıyorduk bir de adama :)

Hoş fark etmiyor, dandik takım kurarsan o zaten Avrupa' ya gidemiyor.

Açılırsan da UEFA almıyor. :)

Seba'yi, Bilgili'yi kufurlerle baskanliktan eden Besiktas taraftari haketti bunlari. Hic de uzulmuyorum, beter olsunlar.

Güne çok güzel başladım yahu. Bundan güzel bir haber olamazdı. Beter olun beter. :asd:

Bu sevincin nedeni nedir ?

Tamam bende sevmem Beşiktaş'ı nefret ederim hatta ama bir şerefsizin evladı Yıldırım Demirören yüzünden bu hallere düşmesi gerçekten çok üzücü.

Sözde ''yakarız,yıkarız'' diyen Beşiktaş taraftarı şimdi ne yapacak acaba. YD rahatça gezdirecekler mi ? merak konusu.

Yıldırım Demirören yeteeer diye bağırırken, Avrupa'da dışlanmış adamı dünyanın en büyük yıldızı çünkü ayak dışıyla şut atıyor diye getirince, ilah görüp tapan, Kaka, Maicon hesapları yapan. İki adama yüksek maaş verdiler diye kendilerini Real Madrid ayarında gören, çok duyarlıyız diye takılıp şike ve şikeyice tam destek veren, Fener maçlarında kuzu gibi olup Galatasaray maçlarında sahaya girip oyunculara saldıran, hala en alakasız muhabbeti ama Ankaragücü 8-0 diyen adamların takımınına..üzülelim mi?

Güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm vur sopanı uefa vur fenerede vuracaksın

birde saat 3'e doğru fener avrupadan men edildi haberi gelirse tadından yenmez valla :lol:

Yok yaaa doğru değildir bu haber, birazdan Furkan Aktaş ve Mehmet Oğuz gelir haberin doğru olmadığını, Levent Erdoğan'ın olayı CAS'a taşıyacağını oradan cezanın döneceğini Forza Beşiktaş'taki abilerinin engin bilgileriyle birlikte harmanlayarak bizi aydınlatırlar. :))

Sevinen arkadaşları anlayamıyorum. Resmen 5 paralık oldu itibarımız.

Bide ülke futbolu ceza alırsa bir ne idüğü belirsiz şerefesiz yüzünden adam içine çıkacak yüzümüz kalmaz...

Yıldırım Demirören yeteeer diye bağırırken, Avrupa'da dışlanmış adamı dünyanın en büyük yıldızı çünkü ayak dışıyla şut atıyor diye getirince, ilah görüp tapan, Kaka, Maicon hesapları yapan. İki adama yüksek maaş verdiler diye kendilerini Real Madrid ayarında gören, çok duyarlıyız diye takılıp şike ve şikeyice tam destek veren, Fener maçlarında kuzu gibi olup Galatasaray maçlarında sahaya girip oyunculara saldıran, hala en alakasız muhabbeti ama Ankaragücü 8-0 diyen adamların takımınına..üzülelim mi?

Şunu bir anlatamadık bazılarına. Ayıdan post bjk'den dost olmaz. Umarım tarih sahnesinden silinir giderler.

ben üzüldüm şahsen, ama beşiktaşa falan değil bunlar men edildi, fenerde 1-2 yıl men edilecek kuvvetle muhtemel ülkece ceza almamız için herşeyi yaptılar,yapmayada devam edecekler diyelim ki ülkeye ceza gelmedi bunlarla sınırlı kaldı, ozamanda galatasarayın önünü kesmek için her türlü kararı alacaklar(yabancı sayısı vs vs)

BJK- Gaziantep men yemiş

Fener yemek üzere...

Türk futbolu komple ceza yiyebilir..

Ankaragücü, Kocaelispor, Denizlispor gibi ciddi anadolu kulüpler batmış..

Biz hala marka değerinden bahsedelim.. Bir daha o Tüp kafa çıkar marka değeri derse harbi çok pis küfrederim...

Üst Alt