Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Bursaspor ve Gaziantepspor Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi !

Sevinen arkadaşları anlayamıyorum. Resmen 5 paralık oldu itibarımız.

Bide ülke futbolu ceza alırsa bir ne idüğü belirsiz şerefesiz yüzünden adam içine çıkacak yüzümüz kalmaz...

Galatasaray bütün Türk futbolunun namusunu temizleyecek yakın zamanda merak etmeyin. Bu adamların ne zaman bize faydası oldu ki Avrupa arenasında? Hep rezil ettiler güzelim Türkiye'yi.

Peki kim gidecek yerine Avrupa'ya?

avrupa ligin grubunda 2.olan Eskişehir gider fakat onlarda şikeci.

3.olan İBB gider dicem onlarında tahkimde adı geçiyor onlarda şikeci

4.olan sivas gider dicem sivasda adı geçiyo

ligi 9.bitiren gençler gider dicem onlarda şikeci

oha lige bak ligden cekilelim lan

BJK- Gaziantep men yemiş

Fener yemek üzere...

Türk futbolu komple ceza yiyebilir..

Ankaragücü, Kocaelispor, Denizlispor gibi ciddi anadolu kulüpler batmış..

Biz hala marka değerinden bahsedelim.. Bir daha o Tüp kafa çıkar marka değeri derse harbi çok pis küfrederim...

:ka21:

BJK- Gaziantep men yemiş

Fener yemek üzere...

Türk futbolu komple ceza yiyebilir..

Ankaragücü, Kocaelispor, Denizlispor gibi ciddi anadolu kulüpler batmış..

Biz hala marka değerinden bahsedelim.. Bir daha o Tüp kafa çıkar marka değeri derse harbi çok pis küfrederim...

Ben Demirören yerinde olsam ya yurtdışına giderim ya da korumasız dışarı adım atmam.

Hatta ailesi bile şu an riskli durumda diyebilirim.

Bu işin en sonunda kan akıcak ancak o zaman yani yumurta kapıya dayandığında bazı şeyleri anlasakta çok geç olucak.

Maliyeti yüksek oyuncularin alinmasini elestiren taraftara da bir daha kimse, "sanki senin cebinden cikiyor.." demez artik.

Ali Sami Yen ' e küfür eden camiaya ne üzülücem yahu..Beter olsun pislikler.. Kısaca HAŞIRT THE UEFA demek istiyorum ;)

Bu borcu Beşiktaş almamış, Demirören almış(veya vermiş) diyerekten kişileri ve kurumları ayırmamış mı UEFA?

:)

bunu söyleyen kaç gazeteci yada medya organı var ?

ben söyliyeyim %85 oranında. geri kalan %15 de zaten fb li dilleri varmıyor söylemeye.

hatta bende duyum aldım derim yazarım twitter'dan. benim beklentilerimde şunlar ;

fb avrupan 3 yıl men

ts avrupan 1 yıl men (ertelenir)

bjk avrupadan 1 yıl men (mali konulardan)

sırada diğerleri var :)

Yıldırım Demirören yeteeer diye bağırırken, Avrupa'da dışlanmış adamı dünyanın en büyük yıldızı çünkü ayak dışıyla şut atıyor diye getirince, ilah görüp tapan, Kaka, Maicon hesapları yapan. İki adama yüksek maaş verdiler diye kendilerini Real Madrid ayarında gören, çok duyarlıyız diye takılıp şike ve şikeyice tam destek veren, Fener maçlarında kuzu gibi olup Galatasaray maçlarında sahaya girip oyunculara saldıran, hala en alakasız muhabbeti ama Ankaragücü 8-0 diyen adamların takımınına..üzülelim mi?

Geçen gün Mehmet Oğuz'a tranfer etmeye çalıştığımız oyuncuların yaşı nedeniyle bir kaç yıl sonra zor durumda kalırsınız türü bir mesajı nedeniyle, sen bizim ekonomik durumumuzu boş ver SİZ DÜKKANI KAPATMAK ZORUNDA KALIRSANIZ parayı nerden bulacaksınız onun hesabını yapın dediğimde abi neden ön yargılısın diyodu...

Bu olay daha başlangıç küçülmek tek başına yeterli olmaz bu saatten sonra zira gelir kaynakları sportif başarılara bağlı olan ülke kulüplerinin kurutlabilmeleri için minimum maliyet ve doğru takım mühendisliğiyle iyi takımlar kurarak şampiyonluk yarışlarının içerisinde olması lazım aksi takdirde kazanılan paralar ile o borçların ödenmesi mümkün değil.

LIGTV isini biliyor bosu bosuna Playyoffffff felan oynandi.. hey yavrum heyy tiyatroya gel eyyama gel..

Üst Alt