Beşiktaş, Caner Erkin'i 1 Yıllığına Kiraladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Caner Erkin'i 1 Yıllığına Kiraladı!

Beşiktaş Caner Erkin ile anlaşmaya çok yakın... Siyah-beyazlılar milli oyuncuyu 1 sezonluğuna kiralayacak

caner.PNG

Sezon başında transfer olduğu Inter’de teknik direktör Franck de Boer’un göreve gelmesiyle gözden düşen Caner Erkin’in İtalyan ekibinden ayrılmaya karar vermişti.

Bunun üzerine adı başta Üç Büyükler ile anılan milli oyuncu için önce menajeri Batur Altıparmak Milano’ya gitmişti.

Menajerine “Türkiye’ye dönmek istiyorum” diyen Caner için daha sonra Milano’da Beşiktaşlı yönetici Umut Güner ile görüşüldü ve el sıkışıldı.

Inter’den yıllık 2.3 milyon Euro alan Caner, Beşiktaş’a 1 sezonluğuna bedavaya kiralanacak. Teknik direktör Şenol Güneş, Caner’i sol ön ve sağ önde değerlendirmeyi düşünüyor.

Caner böylece hem Galatasaray hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş’ta forma giymiş olacak.

Gamaspor

Siyah-Beyazlılar, milli futbolcunun kiralık transferi için Inter'le anlaşmaya vardı.

Beşiktaş, bu transfer için Inter'e herhangi bir bedel ödemeyecek.

Beşiktaş, yalnızca Caner'in 2 milyon 300 bin euro'luk yıllık ücretini karşılayacak.

via Gamaspor

Carole mü ? Caner mi ? deseler Carole derim.. Caner şişirilmiş bir balondur.. İnter'de foyası çıktı ortaya zaten

SON DAKİKA: Beşiktaş, Inter'den Caner Erkin'i 1 yıllığına kiraladı (NTV Spor)

Sol bekte adriano var, sol acik icin olcay var kerim var bide muhtemelen nasri gelecek, bence gereksiz bir transfer.

GSSözlük'te şöyle bir entry gördüm:

caner erkin'in beşiktaş'a transferi sonrası birçoğu twitter profillerine
berkay'ın fotoğrafını koymuş enteresan topluluk. bunlar sürekli akıl tutulması yaşıyor, 1-2 yıl sonra azizle tamamen bozuşurlarsa şikeyi de kabul edip aziz'in emniyetteki fotoğraflarını profil yapabilirler.

yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
(galafans - 26 ağustos 2016 00:04 ~ 00:05)

Biz alsak carole var diye kufur edecek tipler bjk alinca muthis transfer diyor ben anlamadim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt