Beşiktaş, Caner Erkin'i 1 Yıllığına Kiraladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Caner Erkin'i 1 Yıllığına Kiraladı!

Bu kadar kiralık oyuncuyla napacak bu mallar hayret doğrusu.Hadi Caner,Gökhan gibi oyuncular ligi tanıyor belli bi seviyeleri var.Fakat,Talisca,Aboubakar filan ne verecekleri tam bi soru işareti.Ben bu iki oyuncunun Gomez ve Sosanın verdiği katkının yarısını vereceğini düşünmüyorum.Nasri kaliteli oyuncu.Oda 5 maç oynayıp 20 maç sakatlanan cinsten.

Avrupanın en iyi sollbeklerinden biriymiş yersen. İnterde bir maç bile oynamadan kovuldu. Avrupadan bir takım bulamadı nasıl olsa ligin üç kerizlerinden biri alıyor ne gerek var zaten. Yaptığı en iyi şey rakibe sert girip sonra hakeme küfretmek. Bol bol izleeiz yine

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

işe bak adamlar güç kaybetti diye sevinirken takır takır doldurdular takımı bizde diarra nın yolları taştan sen çıkartın beni baştan

Bir takımda ne kadar fazla kiralık futbolcu olursa, işler kötü gitmeye başladığında o kadar çabuk pes ederler, BJK kiralamayı iyi bir halt sanıyor, bir bok olmayacak bunlardan bu sene, takımın yarısı kiralık oldu.

Bjk günü kurtarıyor.
Kısıtlı olarak Fikret Orman'ın yaptıkları ne kadar doğru bakalım.
Bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı olacaklar.
Umarım iyi bir reaksiyon gösteririz.

Üst Alt