Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

Neyse demek ki almislar. Hayirli olsun Bjk'ye. Burda ben daha cok Adanaspor baskanina kiziyorum ve kufur de edebilirim.

Bizimkiler söz aldi kendilerinden pazartesi icin ama kendisi gidip Bjk ile anlasti. Burda kizilacak, kufur edilecek biri varsa o da Bayram Akyuz mudur nedir ...

Yonetime de kiziyorum ister istemez ama o da su yerli kalitesinin dusuklugunden dolayi, o yuzden Ersan onemliydi ama gider Serdar Aziz, Serdar Tasci'yi falan alirlarsa Ersan'i da unutmus oluruz.

ya tamam benim gibi ersanı alamadık diye sinirlenenler belki acele ediyoruz yönetime sallamakta ama biz bu yönetime çok güvenmiştik takımda yerli oyuncu kalitesi en alt seviyede en çok bizim uğraşmamız lazım en iyileri almak için ama tık yok şaka gibi gerçekten

Alacak adamakıllı Türk defans kalmadı. Millet transferi bitirdi bizimkiler uyuyor. Yok böyle bir şey ya.

Hayırlısı olsun Beşiktaş için 5m euro ve ustu vermişlerse uzulmem Ersan gelmedi diye.

Önder Turacı'yı alalım bonservisi elinde, zaten 4. stoper olacak senede 5-6maçta ancak oynayacak.

Ersan, Servet'ten açık ara kötü bir stoperdir bana göre.

Adanaspor'unda hic serefi yokmus.

Bizimkilerde daha uyusun..Herkez transferi bitirdi biz halen adam alamadik...Kactane Stoperi oldu adamlarin ? biz yine Servet'le bütün sezonu götürecegiz :eek:

Ersan'da kendini yakti, devre disinda iyi is yapar.

Türk Stoper kaldimi ? Kalmadi.

Adanaspor'unda hic serefi yokmus.

Bizimkilerde daha uyusun..Herkez transferi bitirdi biz halen adam alamadik...Kactane Stoperi oldu adamlarin ? biz yine Servet'le bütün sezonu götürecegiz :eek:

Ersan'da kendini yakti, devre disinda iyi is yapar.

Türk Stoper kaldimi ? Kalmadi.

Dert ettigin seye bak yaw

Sende digerleri gibi drogbaaaaa videolarini izle tatmin ol

Nasil olsa Drogba gelcek dertler bitecek!!

halen servet diyorlar, akıl fikir versin size. seneye servet gibi adamlarla, o leş savunmayla oynarız artık.umudum kalmıyor artık.

bu beşiktaşa biri dur desin borç batağındalar demirören cebinden veriyor transfer yapıyor tff el koymalı bu nedir ya italyada böylemi gelirine göre transfer yapıyorsun fener bile bütcesi çerçevesinde transfer yapıyor ama bunlar bütce falan hikaye kayyuma gidecek 1-2 sene sonra gitsinde iyi oluyo böylelerine

Ersan bjk ya giderek kendine yazik etti, çunku bjknin alabilecegi tek kupa turkiye kupasi onu da kimse s..lemedigi için

Dert ettigin seye bak yaw

Sende digerleri gibi drogbaaaaa videolarini izle tatmin ol

Nasil olsa Drogba gelcek dertler bitecek!!

Drogba gelsin 1 gıdım sevinmem benim önceliğim savunma drogba gelse 5-10 maç oynar yatar çokta fifi taraftar genç başarıya aç kaliteli ve yetenekli ısıran bir takım istiyor ama millet kaliteli yetenekli adamları çoktan aldı götürdü 33'lük Drogba gelse ne olur gelmese ne olur Mustafa Pektemek'in kaçmasınamı yanayım Orhan Şam'ınmı ersan'ınmı

Nerede Başkan ın ve Hasan diyologlarını yayınlar görmek istiyorum. En gözde yerli stoperi alamıyoruz daha . Bu yönetimdede iş yok. Anlaşılan büyük beklentiye girmemek lazım sonra hayal kırıklığı yapıyor. Beklentiye sokan da sayın Başkan da neyse susalım artık. Siz verin Drogbaya yıllık paralı Ersanı alamayın. Şimdiden yönetim transferde sınıfta kaldı.

Üst Alt