Beşiktaş, Gökhan Gönül'ü KAP'a Bildirdi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Gökhan Gönül'ü KAP'a Bildirdi!

Cok abartilan bir futbolcu. Bunu her zaman dile getiriyorum burada.

Sabri'den öyle ahim sahim farki yok benim gözümde. Hatta o kadar iddialiyim ki (ben dahil) kimsenin begenmedigi ve her firsatta sövdügü Sabri Euro'da Gökhan dan kat kat daha iyi oynardi. Resmen tecavüz ettiler Gökhana orada, simdi kimse yok önünde kimse oynamadi falan demesin. Adam daha nerede duracagini bile bilmiyordu rakibi karsilarken.

2-3 sene iyi hatta cok iyi top oynadi hala o dönemin ekmegini yiyor Gönül. Iyi ki de bize gelmedi, en az 2,5 alirdi bizden. Bol bol bir herife ihtiyacimiz yok.

Besiktas'a helal olsun, sampiyonlar liginde oynayacaklarina gore takimi guclendirmeleri lazim. Gökhan cok iyi bir transfer, 2 yil rahatlikla sag kanati goturur, kolarov ve euro 2016'da mucadele eden polonya'nin stoperi pazdan ile de baya bir yol alinmis, helal olsun... Dogru yoldalar...

Gökhan'ı yollayıp yakın paraya Van der Wiel'i alabildiyse eğer asıl büyük hamleyi Fener yapmıştır.

D5803 cihazımdan gönderildi

bedavaya iyi transfer. ne kadar yetersiz olursa olsun en azindan milli takim kadrosuna giriyor, 7-8 tane ortalama yerli olmali en azindan takimda

serdar kurtulus bile 1 milyon euro aliyordu.

sabri kepazesi 1.7 milyon euro aldi bu sene bizden :red:

gerci 3+1 falan dogruysa kaziklanan hep övdügüm fikret orman olmus
ne yetersizi adam sakattı bu sene döktürecek kesinlikle bize gelmesini isterdim inşallah linnesi oynatr eğer semihi sağ bek oynatırsa katliam is loading..

ddc2680a4f57b8970dfaa2a8d0855959.jpg

yaşına göre yine çok buldum verilen parayı aslında ama bizim yönetimden daha başarılı bir transfer politikaları olduğu apaçık ortada.

Gökhan çok fazla abartılan orta seviye bir oyuncuydu yaşı ilerledikce de çok fazla sakatlan ve katkı sağlayamayan bir oyuncu haline dönüşmüştü. Fenerbahçe bu olayda dik durdu geri vites yapan gökhan'ı ciddiye bile almadı ve bence bu durumu çok iyi yönettiler. Hatta yerine Wiel'i alırsalar da çok mantıklı hamle yapmış olurlar.

Bjk için fena bir transfer sayılmaz kısa vadede ama uzun vadade ellerinde kalacak bir oyuncuyu aldılar.

Gökhan iyidir değildir iyi oynar katkı verir vermez hepsi ayrı mesele
burda bizi bağlayan aldığı maaş...
imza parası filan hikaye tut ki adama 2 milyon Euro bonservis verdin sayarsın ki biz o paradan daha fazlaları 3,5 hajrovic ve 2,5 ontiveroya vermişken imza parasına takılıp kalmak saçmalık..
adamlar yine ekonomik olarak makul rakamlara adam aldılar.
biz serdara 2,5 civarında garanti para vereceğiz çünkü türkiye kupası beraberliğine bile prim veriyoruz saçmalık danişkasına gel..
göknan gönüle puan başına 4 bin avro verecekmiş kargalar 80 puan toplasa 80*4000 bin = 320 bin avro eder.oynamadığı maçarda kaçıracak bu primi üstelik.
yani nerden bakarsan bak bizim kulüpte soygun var..

Üst Alt