Beşiktaş, Gökhan Gönül'ü KAP'a Bildirdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Gökhan Gönül'ü KAP'a Bildirdi!

Neye göre çöp neye göre leş? Sende daha iyisi olur kıyaslarsın adam bedavaya gelmiş zaten tinerciler için baya iyi transfer oldu bu

CmS-g-CWEAEiN1K.jpg:large

Gökhan Fenerde iken de formaları satılık değil miydi ? Satılık takımın oyuncusunun forması mı satılık oluyordu o durumda ? Artı adam gitmiş senin takımından hala 100 lira istiyorsun o formaya ben bu Fenerli kafasını anlamıyorum cidden. Kalksa üç kuruşa satışa çıkarsa şu formayı,kendi içinde tutarlı bir hareket olurdu. Takımını sattığını düşündüğün oyuncunun formasını satıp cebe 100 lira indirmek armaya aşk. Başka takımla sözleşme imzalamak hainlik. Güzel kafa.

Gökhan Fenerde iken de formaları satılık değil miydi ? Satılık takımın oyuncusunun forması mı satılık oluyordu o durumda ? Artı adam gitmiş senin takımından hala 100 lira istiyorsun o formaya ben bu Fenerli kafasını anlamıyorum cidden. Kalksa üç kuruşa satışa çıkarsa şu formayı,kendi içinde tutarlı bir hareket olurdu. Takımını sattığını düşündüğün oyuncunun formasını satıp cebe 100 lira indirmek armaya aşk. Başka takımla sözleşme imzalamak hainlik. Güzel kafa.

Abi kisa bir soru soracagim. Bir Fenerbahceli'den mantikli bir hareket beklenebilir mi ki? :D

31 yaşında adama 4 yıllık kontrat ve bu adam bek oyuncusu hata yapmış kargalar tazminatla yollarlar 2 sene sonra ama 2 sene katkı verir spor toto leş ligde

Bazıları eleştirmiş ama yabancı sınırı konusunda da Bjk'nin elini rahatlatıcaktır.Türk sağ bekler arasında hala en iyi ilk 2'den birisidir bence.

CL için idare eder Türkiye için de gayet ideal adam Gökhan. Millet nasıl bir futbolcu almasını bekliyordu Beşiktaş'ın bilmiyorum ama Gökhan'dan iyisini alacaksan ya bizim Eboue'yi aldığımız gibi fırsat transferi kollayacaksın ya da kesenin ağzını açacaksın. Yıllık ücreti de abartı değil. Biz 10 kat kazma adamlara daha fazlasını veriyoruz.

Üst Alt