Haber - Beşiktaş: "Halil Umut Meler’i ve Koray Gençerler’i artık maçlarımızda görmek istemiyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş: "Halil Umut Meler’i ve Koray Gençerler’i artık maçlarımızda görmek istemiyoruz"

Asalet sonrasinda bir gaflete düşüp onurun o'sunu okudum.

Olm tarihinde şike yapmiş ve yargilanmis bir kulupsunuz. Kiytirik.bir kupa için şike yaptiniz.
Onur, şeref dediğin şey lafla olmuyor.

30 puan fark yemisler hala bik bik konusup gundemde kalmaya calisiyo ezikler.Sizin gundemde olma nedeniniz Galatasaray’la oynamaniz.Hadi iyisiniz kerhanacilar 1 hafta gundemden dusmeyeceksiniz koftehorlar sizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adil bir rekabet düzeni oluşturulmayan Türk futbolunda masa başı oyunlarıyla elde edilen şampiyonlukların uluslararası karşılaşmalarda sonu hüsranla biten deneyimlerden öte bir sonuç getirmediği ortada olup, daha fazla vakit geçirilmeden futbolumuzda tüm organlarıyla kapsamlı ve çağdaş bir yeniden yapılanmanın bir an önce yapılması kaçınılmaz bir zorunluluktur.
Cok dogru. Billong yatinca, Rozier milletvekili falan olunca boyle oluyor. Lutfen dikkat edelim @TFF.

1709574217806.png

Onur, şeref lafla olsaydı keşke, bu kelimeleri bilinki çok kullanıyorsa onda eksik olan odur. Bunların istedikleri tarafsız yönetim falan değil, iltimas geçen hakem tarafından yönetilmektedir. Ben tff nin yerinde olsam şu lafın üstüne ilk maçında bu ikiliyi görevlendirirdim.

Fenerbahçe standartlarında osursan penaltı çalındığı için Cenk'in topaç gibi dönmesini de penaltı zannetmeye başladılar. O da değil, İcardi'ninki de değil. Artık bir fabrika ayarlarına dönmek gerek. Penaltı dediğin ay başım döndü diye yere düşenlere çalınmıyor, s.ktirin gidin biraz EPL falan izleyin.

VAR’ın bu maçta şahin kesilen gözleriyle kararın kırmızı karta döndürülmesi
Yazıya asaletten, onurdan bahsederek başlayanlara bak sen hele. Adamlar doğru bir şey yaptılar ama canınız yandı ya onu da yapmasınlar. Ulan asaletten onurdan bahsetmek de sizin gibilere kaldı ya...

Fenerbahçe standartlarında osursan penaltı çalındığı için Cenk'in topaç gibi dönmesini de penaltı zannetmeye başladılar. O da değil, İcardi'ninki de değil. Artık bir fabrika ayarlarına dönmek gerek. Penaltı dediğin ay başım döndü diye yere düşenlere çalınmıyor, s.ktirin gidin biraz EPL falan izleyin.

Yazıya asaletten, onurdan bahsederek başlayanlara bak sen hele. Adamlar doğru bir şey yaptılar ama canınız yandı ya onu da yapmasınlar. Ulan asaletten onurdan bahsetmek de sizin gibilere kaldı ya...
Napolyon'un sözü çok doğru

Eziklikte sınır tanımıyorlar.

TFF yerinde olsam ilk maçlarında yine bu hakemleri verirdim. Kudurup dursunlar.

Harbi biri açıklasın benim görmediğim ne var bu penaltı pozisyonunda. Birde o yorumcu olacak eski hakemler panaltı demiş utanmadan. Yok Cenk abarttığı için verilmemiş. Ulan zaten abartmasa düşme ihtimali yok o ufacık forma tutmadan.

Adil bir rekabet düzeni oluşturulmayan Türk futbolunda masa başı oyunlarıyla elde edilen şampiyonlukların uluslararası karşılaşmalarda sonu hüsranla biten deneyimlerden öte bir sonuç getirmediği ortada olup, daha fazla vakit geçirilmeden futbolumuzda tüm organlarıyla kapsamlı ve çağdaş bir yeniden yapılanmanın bir an önce yapılması kaçınılmaz bir zorunluluktur.

tff yüzünden mi sahalarında brüjden 5 yemişler ya da geldiğinden beri 10 kırmızısı verilmeyen rozier atılınca 2-0dan LUGANO diye bi takıma yenilmişler

tinerden ne dediklerini şaşırmış koç çocukları

Rezillik açıklamaları başlamış - ali koç'un çok acemi versiyonu gibi kendi yedikleri haltların dışına çıkarmaya çalışıyorlar beceriksizliklerini.

Eziklerden bile ezikler.

Kim misiniz abi? Siz kimsiniz ya? Anadolu takımı kadar dekoderı satmışsınız, hiçbir yararınız yok. Bütün taşkınlıklar sizde, taraftarınız çirkef. fenerbahçe'den önce kapatılmanız gerekiyor.

Screenshot_20240304_212835_YouTube.jpg

Üst Alt