Haber - Beşiktaş: "Halil Umut Meler’i ve Koray Gençerler’i artık maçlarımızda görmek istemiyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş: "Halil Umut Meler’i ve Koray Gençerler’i artık maçlarımızda görmek istemiyoruz"

yav hakem makem onları bırakında konferans ligindeki halinizi konuşun biraz - ligdeki gereksiz "ben haklıyım" ağlak modundan çıkında realitede halinizi görün biraz.

kepazeler sizi

Beşiktaşlı olsam utanırdım herhalde bu kadar Fenerbahçe'nin yan şubesi gibi yönetimlerinin olmasına. Biraz sıksalar geçecekler Fener'i ve 2. büyük olacaklar halbuki. Kafaları da çalışmıyor.

Konuya gelirsek, ligde 1 tane hakeme benzeyen biri var. O da işlerine gelmiyor operasyon çekmeye çalışıyorlar işte 4 koldan.
2. Cinin şak şak cılığını yapan üçüncü. Dünya da ilk böyle bişey sanırım akıl tutulması yaşıyor kuşların alayı hemde.

tekrar söyleyelim, "x hakemi maçımızda görmek istemiyoruz" son derece sıkıntılı bir söylemdir.

şimdi federasyon bu talebe

olumlu kulak verirse; bjk'yi "dinlemiş" olacak. ee o zaman herkes en ufak bir durumda bir hakemi maçına istemez doğru mudur? bu işin içinden nasıl çıkılır o zaman?

olumsuz kulak verirse, hum ve gencerler'in yöneteceği ilk bjk maçında, ilgili hakemler nasıl etki altında kalmadan o maçı yönetecek?

bjk bu kadar gergin bir ortamda yine futbolun altına dinamit koymuştur bu açıklama ile.

Okay karacan mi yazmi bu metni ?
Klup tam bir beyinsizler ordusuna donmus
Once Burak Yilmaz simdi Feyyaz Aybabalar Yasli ne yaptigini bilmez bir hoca bunlar yakinda batar giderler

Su musrati copu diagneden sonraki en buyuk kazik olabilir belkide diagneyi bile gecebilir adam hali saha topcusu gibi top bana gelsin soyle 30 metreye bir top salayim edasinda

Üst Alt