Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti !

Cevap: Beşiktaş Kulübü TFF'ye Teşekkür Etti !

O meşhur duruş işte, BJK'den farklı bir açıklama beklemiyordum zaten.

Cevap: Beşiktaş Kulübü açıklama yapacak!

Ne bekliyodunuz Sayın Aydınlar siz faşitsiniz,dikdatörsünüz! diye başlayan bir yazı olmaz.Bizim yönetim hep böyle gelen yönetimle arasını iyi tutmaya çalışır sonra arkadan vururlar sonra seçime kadar kan davasına döner iş...Ben alıştım zaten söylemiştim tepkili bir söz söylemiyecekleri belliydi.

Ben daha çok çarşıdan bir tepki bekliyordum...

Teşekkür edecekler tabi bana teşekkür edecek halleri yok heralde. MAA ya edecekler. Oldumu Demirören Fenerin karabaşı MAA ya destek olman? Bunun bedelini sende ödemeyecekmisin?

hani bunlar "delikanliydi"? noldu asl yüzünüz ortaya cikdimi?

sevgili renkdaslar ve arkadaslar bos verin febeyide,8 tasida.önemli olan baslarininbizim yanimizda asagi olmasi.her zamanda bizim yanimizda konusamazlar.

Kendi kuyruklarını düşünüyorlar ne yapsınlar? Bizi düşürün diyecekleri yok ya?

Tupcu asirlik Besiktas'in manevi kalelerini bir bir yikiyor ,yakismiyor o kulube

Beşiktaşlılık duruşu bizim bir taraflarımızdan uydurduğumuz kavram falan değildir. Hakkı Yeten, Süleyman Seba gibi değerlere kim ne diyebilir. Tıpkı Özhan Canaydın gibi adam gibi adama olduğu gibi. İşte Cumhuriyetten eski takımların "duruş"ları ilkeleri bunlardır. Biraz edep yahu. Yok d...lmış yok yalamış.Yok bilmem ne çocukları yok bilmem ne. Saygı duymak, birbirinin değerlerini ayaklar altına almamak çok mu zor. Bizim duruşumuz en başından beri bellidir. Eğer suçlu çıkarlarsa temizlensin futbol .Bizde dahil kim varsa cezalandırılsın. (Şikeyle falan da ilgimiz yok, inancımız da budur) İnsan şerefi onuru için yaşar. Şerefsizce göğsümüzü gere gere nasıl dolaşırız ortada. Beşiktaş yönetimi zırvalamış diye bu ne yahu koskoca 108 yıllık değere sallayıp duruyorsunuz. BJK yönetimi Demirören yönetiminde saçmalamaya devam etmektedir. İşin özeti bu. Yazıklar olsun onlarada tek kelimeyle hiç bir şekilde bizim düşüncemizi temsil etmiyorlar. Tek eğlencemiz futbolunda içine ettiniz ya bravo. Saygılar...

Iyi diyorsun hos diyorsun da iki transfer yapilinca kul kole oldu taraftariniz o yonetime . Sovuyordunuz YETER DEMIROREN diyordunuz sonra o YETER DEMIROREN'LERIN bile anlamini degistirerek soylemeye basladiniz . bJk taraftarinin bir cogunu temsil ediyor yonetiminiz arkadas kusura bakmayacaksin .

Umarım ilk günkü duruşlarını devam ettirirler ....

Eğer Türk futbolu temizlenecekse taraftarlar sayesinde olacak yoksa Federasyondan bize hayır yok...

Klüplerden birşey beklemek yanlış artık bizi müşteri olarak görüyorlar.Fener düşerse tüm takımlar zarar görecek geçen sene atıyorum 20milyon yayın geliri aldıysa 10u gidecek buda büyük bir zarar.Klüpler kendilerine dokunulmadıkça şike konuda tffnin arkasında olacaktır...

Hani kupaları iade etmişlerdi ya... Hani nerde dürüst beşiktaş çıkmayın bu hafta Avrupa maçına.. O kadar yürekliysen... Herşeyi gösteriş için yapmayı bırakın ya!!!

Furkan, BJK forumlarındaki reaksiyon ne seviyede? Destek, köstek, övgü, küfür?

bjk taraftarlrina helal olsun, kendi yönetimlerine tepki vererek, mehemt ali aydinlarida iyi topa tutular.

Üst Alt