Beşiktaş Maçı Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konya maçında Serdarın temiz müdahalesine penaltı verip VARa dahi bakmayan gavat bu değil miydi?
Edit: Hüseyin Göçekmiş o sorry

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu maçı iyi yonetir kotu yonetir bilmem ama secenekler arasinda en iyilerden gibi geliyor bana . En azindan VAR'a gidip karar degistirebiliyor.

Ligin en yaşlı hakemi. Biraz tempo yapılan hiçbir maçı kaldıramıyor. Muhtemelen çok sayıda pozisyonu kaçırır, bol bol VAR muhabbeti izleriz yine.

Emekliligi yaklaştığı için tetikçi görevi vermiş olabilir.
Bu maçta verdikleri ödevi iyi şekilde yerine getirirse eğer seneye yeni mhk'de güzel bir görev ile ödüllendirilir.

Çok dikkat etmek lazım ve yönetim tarafından ilgili kişiler mutlaka ciddi şekilde uyarılmali.

Aksi halde ati alan üsküdari geçer ve bu sene bize yaptıkları bir çok hata gibu yanlarına kar kalır.

Emekliligi yaklaştığı için tetikçi görevi vermiş olabilir.
Bu maçta verdikleri ödevi iyi şekilde yerine getirirse eğer seneye yeni mhk'de güzel bir görev ile ödüllendirilir.

Çok dikkat etmek lazım ve yönetim tarafından ilgili kişiler mutlaka ciddi şekilde uyarılmali.

Aksi halde ati alan üsküdari geçer ve bu sene bize yaptıkları bir çok hata gibu yanlarına kar kalır.

Tehdit edilmeliler
Orayı cehenneme çevirmeliyiz
Maç bitsin diye dua etmeliler

Bizim yönetim olarak en büyük hatamız, iş bittikten sonra konuşmak..
Afedersiniz ama karı s.... sonra kapıyı kilitlemek beyhude bir çabadır

Bülent Yıldırım genelde tribünlerden etkilenip ev sahibi lehine kararlar veren bir hakem. Ben sevindim onun gelmesine. Eğer özel bir talimat almadıysa tabi.

Üst Alt