Beşiktaş Maçı Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zaten ya bu ya Suat yönetecekti. Başka hakem yok ki? Çoğu hakem kara listede.
Ali P., Ümit, Hüseyin, Fırat bunlar zaten verilmezdi malum sebeplerden dolayı.
Tecrübesinden dolayı buna vermişler.
İyi niyetli bir hakem olarak izlenim bırakmıştır bende hep. Lakin hiçbir zaman üst düzey bir hakem olmadı. Bu kargalar neye ağlıyor onu çözemedim ben. Mal bunlar ya.

Bulent'te soyle bir tehlike mevcut.Kendisi o anki ortama gore mac yonetmeyi cok iyi biliyor.13-14'te Melo'nun Emre'yi attirdigi macta maci bize yakin yonetmisti cunku Fb'nin sampiyonlugu garanti gibi bir seydi ama bizim 2.lik iddiamiz vardi.Fb yenilse de ses cikartmayacagi icin bizi tercih etti.Gecen sezon Fb macimizda net olarak beraberlik icin cikmisti.2 tarafa da hatali kararlar verdi.Zokora'nin Emre'ye yaptigi kirmizilik harekete sirf Trabzonlular sahaya atlamasin diye sari vermisti yanilmiyorsam.Bu mac icin de kafasinda beraberligi tasarladigini dusunuyorum.Ozellikle Sivas Basak'tan puan alirsa bu macta gelen beraberlik 2 tarafi da uzmez.Biz 3'te 3 yapmamiz durumunda sampiyon oluruz.Bjk ise sampiyonlugu icin cok muhtemel olan Rize maci puan kaybimizi beklemeye koyulur.

Umarim isimizi hakeme birakmayacak kadar iyi oynariz.Yoksa berabere bitirmek icin ugrasaacak bir hakem olacak.Ona kalirsak isimiz yaş.

Erman Toroğlu: "Elinizde Çakır yoksa neden başka bir FIFA kokartlı hakemi vermediniz bu kritik derbiye? Buradan şunu mu anlamalıyız; ya FIFA hakemleriniz dandik ya da Bülent Yıldırım bir cankurtaran."

Erman Toroğlu: "Bakalım pazar günü kimi kurtaracak. Cüneyt Çakır dururken Fenerbahçe-Galatasaray derbisine Ali Palabıyık'ı atayan komiteden zaten bu tarz tayinler beklenir. Çok da şaşırmamak lazım."

Ahmet Çakar: "Son derece hatalı bir atama. Bülent Yıldırım, Fenerbahçe derbisinde Galatasaray'ın yediği gol öncesi Feghouli'ye yapılan faulü VAR hakemi olarak tespit edip, Ali Palabıyık'ı ekran başına davet etmemiş bir isim.''

Çakar: "Ayrıca maç yönetirken açık penaltıları bile vermeyip suçu VAR'ın üzerine yüklemeye çalışan bir şark kurnazı. Bu atamayı beğenmedim.''

Ahmet Çakar: "Son derece hatalı bir atama. Bülent Yıldırım, Fenerbahçe derbisinde Galatasaray'ın yediği gol öncesi Feghouli'ye yapılan faulü VAR hakemi olarak tespit edip, Ali Palabıyık'ı ekran başına davet etmemiş bir isim.''

Çakar: "Ayrıca maç yönetirken açık penaltıları bile vermeyip suçu VAR'ın üzerine yüklemeye çalışan bir şark kurnazı. Bu atamayı beğenmedim.''
Bu herif hala konuşuyor mu yav

Üst Alt