Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Açıklandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Açıklandı!

Nagatomo hariç net iyi kadro.
Nagatomo da formsuz olduğu için diyorum. Bana göre en formda dönemlerinde bu takımın bekleri sağda linnes solda nagatomodur...
Donk çok iyi olmuş, orta sahadaki üstünlük için donk fernando çok önemli idi. Marcao da zaten bir nevi orta saha gibi oynuyor

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ndiaye driblingle adam geçebilen tek orta sahamızdı yaw olmaması çok kötü. Kaldı ki kendi evimizde alır götürürdü bence. Zaten statik olan takım ndiayesiz daha da statik olacak, kötü karar olmuş bu bari yedekte olsaydı bjk orta sahası biraz yorulunca çok iş yapardı.

Nagatomo,Cagne'den sonra en formsuz yabanci Ndiaye idi son maclarda.Hak etti tribune gitmeyi.Ben olsam Nagatomo'yu tribune Ndiaye'yi yedege alirdim yine de.

Ndiaye olmadina göre hocadan kesik yemis formsuz diyemi artik yoksa hocanin istedini yapmadi icin mi bilinmez. Donku takima alarak daha defans agirliki cikiyor maca, besiktas risk alsin ben kontra ile bitiriyim düsüncesinde , bari yedekte otursaydi belki bir ise yarardi ndiaye. Ilk hedef beraberlik olursa 3 puan demis terim

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hic kimse belhandanin berbatligindan konusmuyor bence tribune gitmesi gereken kisi varsa oda belhandadir net. Malatya macinda da gorduk belhandasiz takimi gayet iyidi. Hangi buyuk macta belhanda ortaya cikmis ?

Bana kalsa Belhanda tribünde, Ndiaye de onun yerine ilk 11 de olmalıydı. Tabi umduğumdan değil; Hocamız Belhanda' yı ciddi ciddi kaliteli futbolcu sanıyor hala...

Neyse, hayırlısı olsun. Umarım Belhanda çok iyi oynar da ilk defa bir derbide yanıltır beni; maçı kazanmamızı sağlasın, benden mutlusu olmaz...

Üst Alt