Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Açıklandı!

Ben Donk oynamasin dedim mi. Yedekte yer almaliydi en azindan dedim.

Kazma yeteneksiz falan ama oyuna sonradan girip enerji katabilecek bir herif. Emre falan var yedekte sonucta. Yoksa Ndiaye yi sevdigimden veya begendigimden degil.

Senin dediğini iyi anlıyorum Linnes solda tribünde japon yedekte badou olsun diyorsun. Dediğinde olabilirdi ama Nagatomo biraz daha defansif yönü ağırlıklı olduğu için ileri hattı rahatlatma amaçlıda oynatılmış olabilir

Rakipte orta saha necip varken Ndiaye belki fark yaratabilirdi ama Donk mu Ndiaye mi ben de ikilemde kaldım. Geçen sene Donk-Fernando ikilisiyle kazanmıştık yine kazanacağız.

Artık kadro çıktı dönüş yok. Bu saatten sonra kadro, hakem, nem oranı yüksekti, ishal oldum, sağ kalçam ağrıdı falan yok, Beşiktaşı bu akşam sadece yenmek yok, Beşiktaş bu akşam maç sonrası ulan keşke potaya girip buraya gelmeseydik diyecek.

Nagatomoyu Japonlar geldi diye oynatıyor sanırım ben Linnes bekliyordum.
Onun dışında kadro mükemmel. Fernando-Donk ikilisi çok doğru tercih. Daha güçlü, teknik ve sağlam bir ikili olacakları kesin.
Haydi Aslanlarım. Bu müthiş kaliteli kadronun hakkı rahat bir 3 puan

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt