Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor!

Cevap: Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor!

Katilmiyorum,stilleri cok farkli hucum ve yaraticilik anlaminda iyi ama defansif anlamda ayni etki yok,bizde olsa 11 girmekte zorluk ceker,kimin yerine oynatirsin,sistemimi degistirirsin,iyi bir rotasyon oyuncusu olur,fiyati 15 asla etmez bana göre 7-8 arasi bir oyuncu,cok abartiyoruz oyunculari,bizim ligde biraz eli ayagi düzgün top oynadimi takiminda sivrildimi abartiyoruz,dün stochun halini gördük,premier lig tecrubeli bir sag bek karsinda acizleri oynadi,iste avrupali bunlari görüyorda iskarta oyunculari bize yolluyor,1.sinif oyuncu olsa zaten bizim ligde isi ne oyuncularin.

Bazen o birinci sinif topculari yakaliyoruz iste ribery örneginde oldugu gibi...

Birde o tipi tip Bedri "Messi ile takas etmem Stoch'u büyük nimet bu yaşta burada olması" diyordu. Sene başından öve öve bitirelemeyen bu ergen cacık bir futbolcu.

Türkiye Toto liginde defans iyi yapılamıyor. Etkilerini Milli maçlarda da görüyoruz o yüzden bu tipler sivrilebiliyor.

Gelelim Melo-Fernandes kıyaslamasına. Melo rahatlıkla 2 gömlek daha üst bir oyuncu. Adama hakaret olur bu. Skor katkıları da ortada oynadıkları süreler ve yaptıkları mücadele de.

BJK den kimi GS de görmek istersin deseler tek söyliyceğim isimdir ... inş gider kaça giderse gitsin aynı kalibrede adamı hayatta alamazlar bidaha :)

Cevap: Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satıyor !

kızmayın yanlız bu herif bu ligin en iyi oyuncusu NET. İngiltere'de falan bile goremiyorum boyle bir tane herif. pl'de falan oynasa 20 25 kağıt abartısız.

o zaman dogru dürüst EPL maclarina bakmiyorsundur.adam portsmouthde,evertonda oynarken simdiki halinden 10000 kat daha iyidi,ve yinede ligin iyi oyuncular arasinda degildi.

fernandes gibi tembel oyuncu görmedim.ne defansda cabaliyor ne de önde ofansif orta saha oyuncusu gibi hücüm yapiyor.yaptigi tek sey,orta sahada beklemek,top gelince,topu 3 kisinin arasinda tutarak pas vermek ve duran toplardan etkili olmak.

valenciayada bizim yetersiz buldugumuz icin yolladigimiz topal daha iyi oynadi ondan.

haaa taraftar heyecanlansin diye,tribünlere oynayan adam lazimsa,fernandes en iyi tercihdir.futbol cahilleri her zaman bos yere calim atan adamlari severler.

bu adam 17 milyona,17 milyonu gectim 10 milyona bi yere giderse bana burda futboldan en az anlayan adam diyebilirsiniz.

fernandes besiktasda en kötü dönemini yasiyor,tabi fernandesi ilk kez görenler buna inanamiyor.21 yasindayken ve en iyi dönemini yasarken 20 milyon avro ödediler.sanki simdi cikip 17 milyon ödeyecekler.

Melo dünyanin bence en iyi önliberolarindan biridir.khedira gibi odunu cebinden cikarir.

-----

Ben her fırsatta söylerim;

İyi oyuncu lafına karşıyım...

O laf izafidir.... Sana göresi bana göresi vardır...

Bana göre mantıklısı, doğru oyuncu lafıdır...

Yani Melo Galatasaray için doğru oyuncudur...

Bitti nokta....

10 milyon €'dan fazla bir bedele satamazlar bence. Ki satarlarsa da onlar için büyük bir kayıp olur...

Kimsenin bu durumdaki bir BJK'dan 17m Euro vererek adam alacağını sanmıyorum, Tottenham gerçi zaman zaman piyasanın çok üzerinde tercihler yapabiliyor ama genelde sorunlu bir takımdaki adamı akıllıca taktiklerle ederinden çok ucuza alırlar. Benim tahminim 7-10 milyon arası bir rakama gideceği, tabi bu fiyatın belirlenmesinde oyuncunun tutumu da etken.

17 ye satılırsa Beşiktaş'ın kasasına 8-9 milyon Euro anca girer. Yarısı da fona gider paranın. Talip olan kulüp Tottenham'sa eğer verirler 17 milyon euro çok büyük para değil onlar için. Tottenham'ın 30 - 40 milyon euroluk transferleri de var

fernandes gibi tembel oyuncu görmedim.ne defansda cabaliyor ne de önde ofansif orta saha oyuncusu gibi hücüm yapiyor.yaptigi tek sey,orta sahada beklemek,top gelince,topu 3 kisinin arasinda tutarak pas vermek ve duran toplardan etkili olmak..

bunu yapabilen kac oyuncu varki, onemsiz bisey gibi soylemissin.

Fernandes top kontrolu ve hızlı dusunme yetisine sahip cok nadir oyunculardan birisi, yazdıgın yazı cocugu hakkaten kotu gosteriyor, alakası yok. tembel falan nasıl yazabiliyorsun ? defansif oyuncu degilki zaten defansda cabalıyor demissin, yeri geldiginde top kapmadıgını mı soyluyorsun ?

Fernandes'in en iyi donemi 21 yasında demissin birde, hangi futbolcunun en iyi donemi 21 yastır ki ? 21 yasında pro futbolcu olmaya ilk adımları atarsın. 4 sene once Everton'da kac maca cıkmıski en iyi donemi olsun ? anlamıyorum abi niye boyle seyler yazdıgını.

10 numara topcu ama gecmiste Lincolne salladik.. Bu adam ondan beter.. Fatih hoca duzeltir eyvallah ama boyle yabanciyi duzeltemezsin adam sarhos idmana geliyor.. 10 numara topcu selcuk-melonun onune cuk diye oturur ama takimin kimyasini bozar.. 15 milyonda etmez.. 6-8 arasi,,

15 mi. Bunlar ya sayi saymayi bilmiyorlar yada dayak yememisler.

Rakamların önemi yok ama bu adam cidden çok iyi futbolcu.Çok iyi oynuyor topla, pasları veya stilini anlatmaya gerek yok.Keşke bizde olsaydı.Kesik atma vesayre umrumda değil.

Rakamların önemi yok ama bu adam cidden çok iyi futbolcu.Çok iyi oynuyor topla, pasları veya stilini anlatmaya gerek yok.Keşke bizde olsaydı.Kesik atma vesayre umrumda değil.

Bu adamda bir cacık yok abartılıyor yana çalım atmaktan ve vucudu ile top tutmaktan başka hiç bir alt yok birazda duran top kullanıyor.Pres yok,dikine gidip arapası yok uzaktan şut yok.Tribünlere oynayan bir adam işte.Eğer bu adam 15 ise şu an Selçuk çok net söylüyorum 30dur,ya da Ernst en az 20'dir,

bu erifle meloyu kıyaslayıp bu adamı alalım diyen varsa net gerizekalıdır.

sahada yürüyen adamlarla işimiz yok.hele 4-4*2 oynarken hiç yok.

alsın topu ayagını bı saga bı sola bı adam geceyım fln.selçuk o kadar zaman geçirmeden bi pasta hallediyor bunun 20 snde yaptıgı işi

bu erifle meloyu kıyaslayıp bu adamı alalım diyen varsa net gerizekalıdır.

sahada yürüyen adamlarla işimiz yok.hele 4-4*2 oynarken hiç yok.

alsın topu ayagını bı saga bı sola bı adam geceyım fln.selçuk o kadar zaman geçirmeden bi pasta hallediyor bunun 20 snde yaptıgı işi

Melo dan iyi diyen adam vicdansızdır aga.

Fernandes de ligin en iyi topçusu olmuş ne diyim ben.

Bizim aslanlar daha ne yapacak da gözünüze girebilecek.

Dün Sergen Fernandes anca yana pas yapıyor dikine hic pas attıgını gormüyoruz dedi

Bide topu saklamak icin devamlı omuzu koyuyor ve bunu alkıslıyorlar bu futboldaki en basit seydir dedi:D

Adam bildigin ezdi

Üst Alt