Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor!

Cevap: Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satıyor !

Reis, 4-3-3 cok zor. Olmuyor iste Turk takimlari ile. Veya oynatabilen hoca getirmiyoruz, getirirken istedikleri oyunculari almiyoruz. Ama nezaman 4-3-3 denense, olmuyor.

4-3-3 oynamak istiyoruz, orta acabilen oyuncu olmuyor. Beslemiyorlar santroforu. Santrofor'a bakiyorsun, cok statik, kanatlari oynatamiyor. Orta sahana bakiyorsun, klasik oyun kurucun eksik oluyor. Ya 3 tane on libero, veya 2 on libero 1 b2b ile oynuyoruz.

Yani, bu 4-3-3 illeti Turk takimlarina uygun degil.

kızmayın yanlız bu herif bu ligin en iyi oyuncusu NET. İngiltere'de falan bile goremiyorum boyle bir tane herif. pl'de falan oynasa 20 25 kağıt abartısız.

Yabancı sıkıntısı olmasa bizde hayatının topunu oynar vallada

Seneye demiröküzü yabancı sayısını düşürecek

Şuanki oynayan yabancılardan biri seneye oynayamacayak ne yazık ki

Hilbert'i ciddi sekilde Lazio istiyormus. Gitsin bence. Yerine Bosingwa alinir. 0 bonservis.

Fernandes gitsin, Lyon'dan Ederson'un sozlesmesi bitiyor. 10'a o. arkasina sozlesmesi bitecek olan Flamini veya Didot. Ernst'in yerine 3,5 milyona Schalke'den Jermaine Jones.

Flamini-Jones

Ederson

Fena olmaz. Quaresma'yi sat, Muhammed'i takima monte et. Ileri uca sozlesmesi biten Petric veya Olic ikilisinden birini al.

Yonetimden boyle hamleler bekliyorum. Ucuz, bonservisi elinde. Zaten bonservisi bir yana birak, Quaresma (3,75), Almeida (2,6) Simao (2,6) Fernandes (2,4), Holosko (1,7) senelik maaslari ile takim kurabilirsin.

Fm2013 :)

totnımda mal

17milyona alırlarsa salaklar ya

birde 17milyonun en fazla 5milyonu bjk ye gider diyolara doğru mu bu

İspanya gibi bir ligde bile dakika alamamış (ki bana göre tam İspanya topçusu ) bu paralara İngiltere'ye satılması imkansız .

Oyle bir yorum olmus. Ama hayatimda FM oynamadim. Fifa varken FM'e ne gerek. :tiphat:

Fernandes'i satip, yerine Lerin Duarte'yi gormek isterim. Tam o mevkide oynayacak oyuncu. Veya Maarten Martens'in sozlesmesi bitiyor AZ'le. Muthis oyuncu bence.

Senin dediklerin iyi hoş ama Beşiktaş 10 da 1 ini gerçekleştirirse başarılı sayarım.

arap veya rus takımına satabilir anca. yoksa kimse 15 milyıon euro vermez bu adama. her nekadar oyun stilini begensemde. okadar etmez.

Bence hiç Fernandese sulanmayın Türkiyenin açık ara en iyi orta sağa oyucuları bizde.Melo'yu alamassak o zaman alınabilir ama Melo varken Fernandes'e gerek yok.

Üst Alt