Beşiktaş, Osmanlıspor ve Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Osmanlıspor ve Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri Belli Oldu!

isin maddi boyutu olmasa ulkenin farkli kesimlerine ait insanlarin da turnike gibi ara sira sevinme hakki ve alinacak puanlarin ileride bize de faydasindan sebep isteyebilirdim ilerlemelerini

fakat her atlanilan tur dolu stadyum , yeni mac , bilet geliri , performans geliri , yayin , urun vs satisi demek ... bu yuzden istemiyorum

CL zinhar .. avrupa liginde fazla para yok ama yine de neden para kazansinlar ?

Ülke olarak başarılı olmak sıralamada en azından Rusya'yı yakalayıp geçmek kadar (Rusya 6. sırada şu an) şunun için de gerekli, bu Avrupa'nın büyük kulüplerinin patronları artık 5 ülke (Ispanya-Ingiltere-Almanya-Italya-Fransa) ve Portekiz dışındaki ülkeleri CL gibi organizasyonlardan çıkarmak için baya uğraşıyorlar, sponsorlar da bu liglerin devlerini desteklediği için istediklerini yaptırabiliyorlar UEFA'ya. Portekiz'i dışlayamamalarının en büyük sebebi takımları çok başarılı, hatta Fransızlardan daha başarılılar, o yüzden sen çık diyemiyorlar. Rusya da yavaştan yakalıyor bunları.

Türkiye en az Portekiz Fransa Rusya kadar başarılı olacak ve geçebilecek potansiyele sahip şu saçma klişelerinden ve futbolla ilgili yobazlıklardan kurtulabilirse. Nasıl bizim kupa almamız bunları kamçıladıysa bunların herhangi şekilde başarılı olması da bizi daha fazla kamçılayacaktır. Rekabet başarı getirir.

Ayrıca ekleme yapayım, kolay rakip filan çıkmasın bunlara, biz kolay rakipleri yenerek almadık UEFA'yı Süper kupayı.

Son düzenleme:
Astra Giurgiu - Osmanlı

Gent- Bjk

Hapoel Beer Sheva - Fb

Bu turu geçsinler sonraki turda hepsi elensin biraz yıpransınlar birazda ülke puanı gelir.

tur hepsine atlasın nedir bu rakip destekleme merakı adamlar bize yapmadıgı pisligi bırakmıyor konya olsaydı desteklerdim anca

3üde hile hurdanın icinde takım

Az akıllı olun tur demek 2 maç daha ciddi maç ve umut demek sonunda zaten patlayacaklar. Böylece az maç yapmak az sakatlık az yorgunluk ve şampiyonluk.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bu takımlar içinde en zorları Krasnodar ve Rostov.

Hem bizim lige hep ters geliyorlar, hem Şubat ayında buz tutar orada,hem de çok iyi takımlar zaten.

Üst Alt