Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak!

1522313743833.png

Siyah beyazlı takım, Benfica'dan 21 milyon euro'ya transfer edeceği Brezilyalı yıldızı 40 milyon euro'ya satacak.

Beşiktaş, Benfica'dan iki sezonluğuna kiraladığı Talisca'dan 19 milyon euro kâr edecek.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre Talisca'nın menajeriyle bir anlaşma yapan Beşiktaş, oyuncuyu 21 milyon euro'ya satın aldıktan sonra 40 milyon euro'ya bir Çin kulübüne satacak.

Talisca'nın bonservisini 21 milyon euro karşılığında alma hakkı bulunan siyah beyazlılar, Çin kulübü ile yapacağı özel protokolle bu meblağı karşılayacak ve bu transferden 19 milyon euro kâr edecek.

Brezilya Teknik Direktörü Tite tarafından Rusya ve Almanya ile oynanan hazırlık maçlarının kadrosuna dahil edilen Talisca, bu iki maçta da forma şansı bulamamıştı.

Goal

Bu arada opsiyon nasıl kullanılacak o da belli değil

Taksitle mi alınması gerekiyor yoksa peşin mi, mesela bu siyah beyaz renkli hırboların peşin bu kadar para çıkarmaları için kendilerini falan satması lazım.

Boyle bir garantisi varsa 20 milyon euro gayet rahat sekilde bulunur

Kredi alinir bulunur , hisse satarak bulunur , sahislardan alinir bulunur

Bu uygulanamaz bir yontem degil , bence top oyuncuda artik

Talisca bjkye para kazandirmak isteyecektir ki 33 yasinda geri donup 4 milyonluk 3 yillik sozlesmeyi kapsin

Fikonun isleri, Cinlilerin bjk maclarini izlemesi dusunulunce bu is olur diyorum ben

Fiko boylelilkle bjkyi kurtarmistir

dunyanin-en-buyuk-yalanlari_507398.gif

Buna gerçekten inanıyor mu acaba tinerciler ? yok o ondan alacakta öbürü bunlardan alacakmışta vs. vs.

Uefa denetimi altında bir topçuya nasıl 21 mil. € vermeyi düşünüyorlar

talisca kalmaz artık boşuna uzatmadı benfica ile kontratını menejeriyle bağlamıştır o işi. Ha alırlarsa da sevinirim batışları hızlanır. 40 mio ya elli tane ahmed bulut gelse sattıramaz bjk oyuncusunu. Seneye ucl de de olmayacaklar büyük ihtimalle.

Meali; bjk'ye kağıt üstünde 19 milyon euroluk giriş olmaz ise batıyor dolayısıyla malumun ilanını ötelemek için talisca'dan para kazanıyormuş gibi yapmalıyız zaten dünya kupasında oynarsa taraftar da psikolojik olarak çökmemiş olur; matkap fikoya güvenlerini tazeleriz hezeyanları...son demlerinizdesin :)

Talisca bjkye para kazandirmak isteyecektir ki 33 yasinda geri donup 4 milyonluk 3 yillik sozlesmeyi kapsin

Fikonun isleri, Cinlilerin bjk maclarini izlemesi dusunulunce bu is olur diyorum ben

Fiko boylelilkle bjkyi kurtarmistir
üstat senin düşündüğünü çinliler düşünemiyor mu:) gerçekte olmayan paralar aklanıyor o kadar; bjk ne alır söyleyim mi üstat iskele babasını...

Benfica niye önce ikna edip kalmasını sağladıktan sonra bu paraya ayni kulübe satmıyor? Gerizekalı mı bu adamlar? Herkes gerizekalı, tek akıllı Fiko zaten.

Üst Alt