Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Talisca'dan 19 Milyon Euro Kazanacak!

daily-morning-awesomeness-haha-3.gif

üstat senin düşündüğünü çinliler düşünemiyor mu:) gerçekte olmayan paralar aklanıyor o kadar; bjk ne alır söyleyim mi üstat iskele babasını...

Bence Fiko para aklamaya ve oyuncu satmaya devam edecektir

Q7, Negredo, Pepe ve Talisca Cin'e yollanabilir. Babel ve Medel'i falan da pahaliya elden cikarirlarsa hic sasirmam.

Cenk'i 27 milyon pound'a satan her seyi satar

Nereye doğru gülüyoruz?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Forumdaki Beşiktaş sempatizanlarına doğru renktaş.

Şüphesiz en komik şahıslar onlar.

sent via GSC
Hahahah içimizdeki gizli tinerciler için para toplamayı düşünüyorum ne dersin?

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yardımseverlik iyidir.
11ff56c959404cbccfc2c2cb6ecf96e5.jpg

sent via GSC

Oyuncuyu alıp oynatmadan aynı sezon içinde kiralamak var da satmak yok diye biliyorum.
Alıp önce 20 milyona 1 sene kiralayıp ardından sonraki sezon20 milyona satarak bunu da kılıfına uydurabilirler de Benfica bu kadar keriz değildir düşünmüştür bir şeyler.

Benfica 19 milyon€ kazanmak istemiyor
Çinliler 19 milyon€ fazla vermek istiyor
Beşiktaş'ta akıllı 19 milyon € komisyon kazanacak

ve buna inananlar var :D

yalnız böyle bir şey nasıl olur uefa nasıl izin verir diyen renktaşlar var , uefa transfer sezonunun sonunda ki kar-zarar durumuna bakıyor yani sen bir oyuncuya 30 milyon verip 30 gün sonra transfer sezonu kapanmadan 2 oyuncuyu toplamda 40m ye satarsan totelde kar etmiş oluyorsun hukuksal olarak yapabilir bunu beşiktaş 21 milyon euro'ya alabilme hakları var ön protokol imzaladıysa çinlilerle 21 milyona alıp 40 milyon'a satarlar.

mesela biz -20 milyon euro ile kapattık yaz transfer sezonunu ama uefa bize nasıl 7-8 oyuncuya 40 milyon euro para veriyorsunuz demedi dimi , bruma satışını çıkarınca 35 milyon zarardaydık üstüne ndiaye satışıyla makul bir duruma geldi transfer hamlemiz.

edit: sizinde dediğiniz gibi masa başı haber gibi geldi bana bu ama olurabilitesi var

Oyuncuyu alıp oynatmadan aynı sezon içinde kiralamak var da satmak yok diye biliyorum.
Alıp önce 20 milyona 1 sene kiralayıp ardından sonraki sezon20 milyona satarak bunu da kılıfına uydurabilirler de Benfica bu kadar keriz değildir düşünmüştür bir şeyler.

bir oyuncu aynı sezon içinde 2 takımda oynabilir var ve sadece beşiktaş'ta oynadı, alıp sattıklarında yeni sezon için o takımda maça çıkmadığından gittiği yerde oynayabilir yani problem yok o durumda.

Üst Alt