Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Cevap: Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Valla quaresmasıda simaosuda tayfuru çok sevdiklerini söylediler bir sorunda çıkmadı şu ana kadar burası ahırda değil bakalım görelim ne olacak.

Valla quaresmasıda simaosuda tayfuru çok sevdiklerini söylediler bir sorunda çıkmadı şu ana kadar burası ahırda değil bakalım görelim ne olacak.

İnşallah başarılı olursunuz özellikle avrupada kimse kötü bir temennide bulunmadı zaten , ama sevgiden önemli bişey var o da saygıdır .

Sevindim yalnız Tayfur adına. Gönül isterdi ki takımın başına astronot getirsinler, dünyaya ayak uydurana kadar iş işten geçmiş olsun ama dünyalı birini getirmiş olmalarında ötürü yıldızları yere indirebilirler belki. Bana kalırsa doğru tercih yaptılar.

Güzel bir haber. Ben Tayfuru gecici olarak getirdiler sanmistim.. Öyle degilmis..

sasirdim ben yeni bi teknik direktör getirirler diyordum ama tayfurla devam ediyorlarmis hayirli olsun bakalim neler yapacak tayfur

Şu durumdayken yıldızlarla dolu bir takımı T.H. nun yönetebileceğini sanmıyorum ilk problemde patlar sıkıntılar.

bence doğru bir karar tebrik bjk yönetimi son yıllarda baya iyi işler yapıyor

Hayırlı olsun. Sevindim bu karara. Türk takımları Türk hocalara emanet edilmeli.

Valla cok sevindim Besiktas yönetiminin ne kadar gerizekalı oldugunu bir kez daha gösterdi O kadar yatırım heba olup gitcek Ne tayfur ne aykut Avrupada bi takımı alıp bi yerlere getiricek adamlar degil

Gerek karakter olarak, gerek de futbolculuk olarak son derece iyi bir insandı Tayfur Hoca. Bu sebeple başarılı olmasını isterim. F.Bahçe'nin Aykut'a güvendiği gibi, Beşiktaş da Tayfur Hoca'ya güvendi. Bakalım sonları nasıl olacak.

Bizim yaptığımız hataları harfi harfine yapıyorlar. Tayfur devre arasını zor görür.

Ben oynattığı futbolu beğeniyorum ancak seneye işler çok değişecek, sezonun ikinci yarısını göremeyebilir.

Koca kafalarda para mı bitti nedir.. Penaltılarla İBB'yi yenip kupa aldı diye Tayfur'a takım bırakılır mı? :D

aykut kocaman ne yaptıda fener bu adama güvendi ?

en doğrusunu yaptılar bence bu adamlar biz şans vermesek kim verecek başka. beşiktaşı bu kararından dolayı tebrik ederim.

umarım bizim ardımızdan ligi ikinci tamamlarlar seneye :)

yıldırım demirörenin yine fenerbahçeyi taklit etmesi...

Bu ülkeye Dünya Kupası kaldırmış teknik direktörüde geldi, Şampiyonlar Ligi kazanmış teknik direktörüde geldi. Sonuç ?

Ortam oldu mu yerli de yerli, ortam oldu mu "Kaldıramaz, karizması yetmez vs."

Peki bizler öz evlatlarımıza, değerlerimize sahip çıkıp, güvenip görev vermiyeceğiz de kim verecek?

Üst Alt