Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor

merak etmeyın bu riske kımse gırmez ne hukumet nede bızım yonetım paşa paşa olimpiyat stadına gıdıcekler stadlarının yapımı en az 2 sene surer kımseyı cekemeyız

Bence uA bu konuya içerdeki ilk maçta büyük bir tepki vermeli, diyeceğim de nerde öyle taraftar grubu.

Ben size burda kac gündür diyorum bjk bizim stada sulanacak diye. Bizim Adnan Polat'ta hic düsünmeden bu izni verecek bjk'ye. Bak görürsünüz.

Böyle saçmalık olmaz, Adnan Polatta bunu kabul ederse (o potansiyel mevcut) defolsun gitsin bu kulüpten.

serdar adalı arenanın çatısını ben yapım desın adnan polat dusunmeden evet der hatta siz zahmet etmeyın bız maçlarımızı olımpıyatta oynayalım derse hıc şaşırmam

Hadi diyelim ki stadı verdiler oynasınlar çoluk çocuk sevinsin diye. Tamam ama bu tinerci kılıklı herifler bir mağlubiyet sonunda bizim koltukları kırarlarsa ne olacak. Bizim klub mü düzeltecek kırılanları. Kimse şimdi çıkıpta beşiktaş düzeltir demesin. Adnan's kardeşler de o potansiyeli görüyorum. Bilet fiyatlarını yükseltir yine biz taktırırız karga sürüsünün kırdığı koltukları.

Ya şimdi mynet'te okudum TT Arena'da oynamak için Beşiktaş'ta talip diye başka talipleride mi var TT Arena'nın. Ya bi stat yaptık herkes sulanıyor stadımıza. EEEE GALATASARAY yaparsa böyle harika bir stat yapar herkesin bir tarafalarından sular akar. :)

şöyle bir teklif olursa kabul edelim tüm oynadıkları maçlardaki hasılatın tamamını versinler yada çatı yapılmayacakmı 2 sene oynayacakları maçlar karşılığı çatının yapımını onlar üstlensin.

Gidin olimpiyatta ayılarla, kurtlarla çift kale maç yapın.SIğıntı herifler.

Hasılatın tamamını da teklif etseler kabul etmemeliyiz. Bu stad bizim hakkımız! O çileleri boşa mı çektik. Paşa paşa Olimpiyat'a gitsinler.

bu kadar iki yüzlülük olmaz resmen stadın bitmesini beklemişler siz önce yapsaydınızda biz stad yapılana kadar orda oynasaydık tokiye ali samiyenin kirasını verin orda oynayın ;) yada kasımpaşa bernaberua gidin bu kadar yüzsüz olmayın

İSTEMİYORSAK = İSTENMİYORSUNUZDUR KUŞLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt