Beşiktaş ve Quaresma PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yorumun dogru . Ilk olayda esit cezalik bir durum vardi , yuze oyun durmusken mudahale kesinlikle kirmizi deniyor yeni uygulamalarda , bu yuzden fegouli (aslinda maicon du) kirmizisi dogru demistim

burada da souza kesin atilmaliydi . Burada tahrik var , 2 mac ceza ile 4 mac ceza arasi degisebilir pfdk karari , tahkimi bilemem

mehmet ekici yumrugunda ise , yine fegouli yorumumdakini tekrarlayim , sanirim ekici orada geliyor pepe yi mi ne itiyor , quaresma burada tahrikten kurtaramaz cunku eylem kendisine karsi islenmiyor

olcay konusunda nasil fegouli nin kendisine olmayan bir olayda tahrik indirimi uygulanmadi ise , ekici ye mudahalesinde de uygulanamaz

burada siddetli hareket mi saldiri mi var ? Bu tartisilabilir

benim gorusum saldiri . Ama sanirim siddetli hareketten sevk yapilmis , dikkatli incelemedim

buradan 4 macin altinda ceza cikmasi (indirimler olsa bile) zaten hukuken de cok mumkun degil

Evet öyle diyorum fegulinin pozisyonu sarı karttı bence yanlış karardı 3 maç yanlışı yanlışlamı düzeltmeyi bekliyosun altı üstü itiş kalkış

yapma renktas kirmiziyi gordukten sonra 5 dk saha icinde dolasip adam dovuyor
agir bir ceza yemeli
engin baytar topiklinin yakasina yapisti diye 25 mac oynamadi
saha icinde herkese tekme tokat giren q7 de aslinda en az 10 mac oturtulmali

Adam önce Josef'e dirsek atıyor, sonra Ekici'ye yumruk atıyor. Adalet diye bir şey varsa en az 8 maç verilsin ki biz de biraz olsun adalet olduğuna inanalım.

yapma renktas kirmiziyi gordukten sonra 5 dk saha icinde dolasip adam dovuyor
agir bir ceza yemeli
engin baytar topiklinin yakasina yapisti diye 25 mac oynamadi
saha icinde herkese tekme tokat giren q7 de aslinda en az 10 mac oturtulmali

Renktaş bende ceza yemesin demiyorum ki 4-5 maç yer diyorum 10 maç abartı bence ama adamın lisansını iptal etsinler kadar gidecek queresmanın yaptığının aynısını josefte yaptı ama haftasonu çatır çatır oynayacak

Saldiridan sevk var . Bu durumda 4+ uzeri de ihtimal dahilinde

cunku ilk olaydaki tahrik e sokulsa bile 2 ye iner en fazla

ama saldiri tek basina 4 ten basliyordu galiba . Orada bir tahrik de bence yok

ekicinin pepe ye hareketi tahrik sayilamaz , olcay in ndiaye ye hareketi fegouli icin tahrik sayilamadigi gibi

ama souza gercekten ucuz kurtuldu

Evet öyle diyorum fegulinin pozisyonu sarı karttı bence yanlış karardı 3 maç yanlışı yanlışlamı düzeltmeyi bekliyosun altı üstü itiş kalkış

yanlısı yanlısla düzeltmek diye bişey yok.quaresmanın her sezon 5-6 tane kırmızı kartı atlanıyo.haketti.zaten talimatlar gereği alması gereken en az 7 maç ceza...verilmeyen kırmızı kartları da düşünürsek hiç oynamamalı sezonun geri kalanında.gerçi 10 maçta az.13-14 maç olmalı toplamda.ama sezon bitiyo 10 maç sonra.

Son düzenleme:
Burada yanlis olan fegouli ninki degil , ne sari karti allah askina , bir oyuncuyu yuzunden itemezsin , hatali olan karar fegouli de vardi , elleri karistirdilar , fegouli yerine maicon gitmeliydi , hata o

burada da quaresma ile ilgili suphe yok zaten , cezayi beklemek lazim

hatali karar souza ninki . Souza nin tartismasiz atilmasi lazim , firat bunu nasil atlar anlamiyorum , sari bile gostermedi

ayni kadikoy bogasi serhat in tahrik edip hasan ile batistayi attirip kendi sari kart bile gormedigi gibi

yanlısı yanlısla düzeltmek diye bişey yok.quaresmanın her sezon 5-6 tane kırmızı kartı atlanıyo.haketti.zaten talimatlar gereği alması gereken en az 7 maç ceza...verilmeyen kırmızı kartları da düşünürsek hiç oynamamalı sezonun geri kalanında.

Sergen kırmızılarına dediğim bişey yok ama evet olayı bayağı büyüttü kuralı kitabıda bilmem ama 5 maç iyi bir ceza gibi duruyor birisi 10 maç diyince çok heyecanlı geldiği için benim 5 maç ceza demem size az geliyor. Ayriyeten sana aynı hareketi yapan adam haftasonu oynuyacak sen 10 maç ceza alacaksın

Son düzenleme:
4-5 mac verilebilir ama bu en alt limit olur , cunku sevk maddeleri acik

hem ilk hem ikinci harekete minimum 2 mac dahi verseler zaten 4 ediyor

yumruklarin tekine 2 mac verirsen , fegouli nin ve nice eski cezalarin 3-4 ten baslamasini nasil aciklarsin

10 tabi ki cok abarti , o da ust limit mesela

burada ilk cikacak ceza 5-6 civari olacak ve tahkimde eyyam ile 4 e cekilebilir gibi hissediyorum

saldiridan sevk oldugu icin 4 minimum gorunuyor

4-5 mac verilebilir ama bu en alt limit olur , cunku sevk maddeleri acik

hem ilk hem ikinci harekete minimum 2 mac dahi verseler zaten 4 ediyor

yumruklarin tekine 2 mac verirsen , fegouli nin ve nice eski cezalarin 3-4 ten baslamasini nasil aciklarsin

10 tabi ki cok abarti , o da ust limit mesela

burada ilk cikacak ceza 5-6 civari olacak ve tahkimde eyyam ile 4 e cekilebilir gibi hissediyorum

saldiridan sevk oldugu icin 4 minimum gorunuyor

Aslında söylemek istediğim bu herkes gönlünden geçen rakamı yazmış 10 oladabilir ama olmazsa üzülmeyin demiştim millete sadece ben 10 maçlık bişey görmedim demek istemiştim ??????

Üst Alt