Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

arkadaşlar videoyu kim analiz etmiş bilemıyorum ama dikkatli izleyin ve dinleyin zaten yürürlerken MALİ konuşuyor bir an görüntüden kayboluyor o arada Beşiktaş'ıda kurtardık lafı çıkıyor peşine teşekkür etmeleri lazım diye ekliyor Hüsnü ilk sesle ikinci ses farklı gibi

Bak şimdi yalanları hazırdır.Yabancı oyuncu kısıtlamasının kaldırılmasına getirecek laf.Yemez koçum yemez.

Stadlarda,özellikle Arenada Allah kurtarsın sizi de.

MAA ne kadar pisligin olan bir herifmisin.

Nerde kaldi bizim Kulübün aciklamasi?

arkadaşlar videoyu kim analiz etmiş bilemıyorum ama dikkatli izleyin ve dinleyin zaten yürürlerken MALİ konuşuyor bir an görüntüden kayboluyor o arada Beşiktaş'ıda kurtardık lafı çıkıyor peşine teşekkür etmeleri lazım diye ekliyor Hüsnü ilk sesle ikinci ses farklı gibi

2 sesde aynı hatta sonuç u sonradan söyliyor ağzına bakarsanız görürsünüz

Haber1903 kurucusuna mail atmıştım linkle beraber araştırın diye adamda çoğu kişinin numarası var bakalım ne demiş merakla bekliyoruz...

üzerini falan örtemezler lan !bu kadar basit mi hiç bir açıklama savunma olamaz. şike yapılmış. o kadar !

Tekar tekar dinleyin.Önce Beşiktaşı kurtardık diyor bi ses.Daha sonra farklı bi ses teşekkür etmeleri lazım değil mi? diyor.İlk sesle ikinci ses aynı değil.

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi ve Türkiye Futbol Federasyonu Mali İşlerden Sorumlu Üyesi Hüsnü Güreli'nin dün yapılan TFF açıklamasının ardından İHA kameralarına yansıyan " Beşiktaş'ı da kurtardık sayemde. Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç " sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklama yapan Güreli;

"Sinan Vardar'ın Holding patronundan yönetici olursa bu kadar olur. Yabancı sayısını sertbest bırakma kararı yanlıştır açıklamasının ardından bende " Bundan en çok Beşiktaş faydalandı. Biz bu kararımız ile Beşiktaş'ı kurtardık. Sayemde lafınıda Beşiktaşlı bir eski yönetici olarak kullandım. Bu düşüncemi şikeye çekmişler. Hiç bir alakası yoktur " diyerek sözlerini tamamladı.

Tüm sesler Hüsnü güreliye ait,incelemesi yapılmış İHA tarafından

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi ve Türkiye Futbol Federasyonu Mali İşlerden Sorumlu Üyesi Hüsnü Güreli'nin dün yapılan TFF açıklamasının ardından İHA kameralarına yansıyan " Beşiktaş'ı da kurtardık sayemde. Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç " sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklama yapan Güreli;

"Sinan Vardar'ın Holding patronundan yönetici olursa bu kadar olur. Yabancı sayısını sertbest bırakma kararı yanlıştır açıklamasının ardından bende " Bundan en çok Beşiktaş faydalandı. Biz bu kararımız ile Beşiktaş'ı kurtardık. Sayemde lafınıda Beşiktaşlı bir eski yönetici olarak kullandım. Bu düşüncemi şikeye çekmişler. Hiç bir alakası yoktur " diyerek sözlerini tamamladı.
tabi tabi bu kadar kara sonuç ne ?UYUZKÖPEKLER !

Üst Alt