Beşiktaş'ın Arena Sevgisi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !

Hem Gslileri hem de Bjklileri ilgilendirecek bir durum daha var.Büyük bir sürpriz olmazsa Bjk maçlarını önümüzdeki yıl TT Arena'da oynayacak -- fırat günayer (@firatgunayer)

Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !

dertleri para , bunlar stada ciddi zarar verir ülkede 100 ü aşkın stad var gidip oynasınlar bize anca deplasmana gelirler

Adnan Ozturk hayir der , ama adamin sportif tarafta bi yetkisi kalmadi ki. Ayrica Unal Aysalda surekli olarak kardeslikten , taraftarlarin karisik olarak oturmasindan bahsetti. Kabul ederse sasirmam. Ama taraftar tepkisi var,zemin sorunu var. Bi aciklama yaparlar umarim.

Vallahi hem taraftarı hem yönetimi hemde başkanları kadar haysiyetsiz bir klüp daha yoktur bunlar kadar..

Kalitesiz taklitçi tinerci topluluğu..

Galatasaray yönetimine güvenim saç teliyle bağlı, böyle birşey gerçekleşirse yönetim gidene kadar Galatasaray'la ilişiğimi keserim. Zaten yaşanan şike olayları yüzünden iyice soğudum, bu olay da gerçekleşirse tamamen futbol sevgim biter.

valla öyle birşey olsun ağızlarıyla kuş tutsalar, taraftarın gözünde biter bizim yönetim. Adnan polattan daha kötü şekilde giderler.

ne işi varmış lan o tinercilerin bir sene boyunca statımızda. koltuk moltuk bırakmaz tineriler daha ilk mactan.

Fenerin stadı daha sonra da Kasımpaşa stadı onlar için biçilmiş kaftan. Bizim yönetim buna onay verirse kendi eliyle iplerini çeker.

Bu salak tinercilere stad mı emanet edilir be.Stadı mahvedecekler sonra görecek bizim yönetim. :mad::mad::mad:

Yönetim böyle bir hataya düşmez umarım.

Hem stad mı kalmamış ikide bir Arena, Arena diye tutturuyorlar.Gitsinler fenerbahçelerinin stadında oynasınlar.

Üst Alt