Beşiktaş'ın Arena Sevgisi ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !

Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !

taraftarimizlan .................oynuyorlar gavatlar!

Bu Polat ne moka soktu bizi beeeeeeeeeee...10 sene yaptiklari sinirlerimizin icine edecek!

Bu baslikta PUROYU DA BRAKUYORUM ULEN...........:sopa:

PUROYU BILMEMDE MYC YI ALDIN.. polatla bunun ne alakasi var simdi? ne cok abartmayi seven insanlar var.. boyle biseyin olmasi mumkunati yok..

Her haberde cildiriyorsunuz arkadaslar ya. Bakin ne yaziyor haberde. Ünal Aysal´in yanina gidecek.

Büyük Baskan asla izin vermez böyle birseye. Fatih Terim de izin vermez. Merak etmeyin

Şu herifler neden bizim arena'da oynamak istiyor...

Yürü gidin zülümpiyat'ta oynayın....

Ikitelli Olimpiyat Yollari sizler bekler Kargalar uca uca gidip gelirsiniz kargalar

Kis Kis arenadan kis kis

Ya tam 1 sene webkameradan stadin dikilisini izledik yahu

Orumcek prekast felan dedik

acilisi iple cekdik yapilisini bile izlemeye gitdim

Oyle hazira nazir olurmu lan kargalar

gidin sikebahcenizin stadionda oynayin

bence tarafatar şimdiden bakı kurmalı olası bir durumun direk önünü kesmeliyiz. Yönetim iyi bakmıyor ama siyasi baskı nasıl etkıler bılmıyorum.

buyursunlar Olimpiyat stadina :p hem 80 bin kapasiteli. daha ne istiyorlar?

TT ARENA ... ziyaretci olarak gelebilirler 3-4 yiyip geri giderler...

Nedir bu yüzsüzlük? Hayır lafından anlamıyormusunuz? Bu yeni başkanları YD'den daha beter yüzsüz çıktı anasını satayım. Sizin paranız, pulunuz umrumda değil, sizin yeni stad yapma mevzunuz bizi zerre kadar ilgilendirmez, olimpiyat stadı bugünler için var ve orda duruyor. Daha fazla yüzsüzlük yapmadan paşa paşa gidin.

Eğer siyasi baskıyı kullanmayı düşünüyorlarsa tek söyleyeceğim şey: yeter artık, zaten açılışta burnumuzdan getirdiniz, Arena yolları ne hikmetse hala bitirilemedi. Yeter ama.

alper mert ‏ @alpermertt Yanıtla Retweetlendi Favorilere ekle · Aç

GS yönetiminin en etkili ismine şimdi sordum BJK'ye Arena için izin verecekmisiniz diye net cevap verdi, "MÜMKÜN DEĞİL"

alper mert ‏ @alpermertt Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Aynı GSli yöneticiye sordum Peki söylediği gibi siyasi bir baskı olursa, cevap yine netti, "OLSADA FARK ETMEZ"

azıcık delikanlı olsunlar.. bu kadar çıkarcı olmasınlar biz ali sami yen yıkılacak yeniden yapılacak diye gitti olimpiyatta oynadık onlarda orda oynasılar paşa paşa ayrıca o dönem bize inönü için verdiler mi? hayır...!

Bunlarin maskotu KENE olsun

kene-resim2.jpg

Ona siyasi baskı buna siyasi baskı Tayyip ne yaptırım uygulayacaksa uygulasın omurgasız bir kulüp değiliz Stad açılışında yaşananlar nasıl bir oturduysa içine hala çıkmadı.

alper mert ‏ @alpermertt Yanıtla Retweetlendi Favorilere ekle · Aç

GS yönetiminin en etkili ismine şimdi sordum BJK'ye Arena için izin verecekmisiniz diye net cevap verdi, "MÜMKÜN DEĞİL"

alper mert ‏ @alpermertt Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç

Aynı GSli yöneticiye sordum Peki söylediği gibi siyasi bir baskı olursa, cevap yine netti, "OLSADA FARK ETMEZ"

konuşma tarzından öztürk olduğu belli oluyor heralde.

Şu siyasi baskı lafını da iyi belledi bizim taraftar.Adamların işi gücü yok tabi,Yunanlılar sınır ihlali yapmış boşver,pkk yine saldırmış salla canım hep yapıyorlar,Suriye sorunu ne olacak,ne olacaksa olacak canım bize ne.Burada Galatasaray var biz onunla uğraşalım,tek eğlencemiz onlar.Sıkıldım bu paranoyaklıklardan...

Üst Alt