Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı!

Kütüphanemde değilim yoksa bende ali uraslardan kalma bütçeler var. En azından bu asırdakilerden yazacağım net borcu kim kime ne kadar devretmiş.

Ben özellikle seçim kararı ve oluşturduğu son listeden ötürü dursun özbeke kızgınım iyi de bir başkanlık yürütmedi hele ki son icra olayı bence ihanettir. Ama algılardan kurtulursak durum öyle değil.

Benden irite olanların sebebi genel geçer algının aksine yazmam ama hakikat buysa ne yapalım yazmayayalım mı? Şimdi listeliyorum desktopu açtım

reis kemerburgaza geçeceğimize göre floryayı yeniden satacak mıyız acaba bir de kemerburgazdaki tesis parasını biz mi ödeyeceğiz sence

Yazmana gerek yok genel için konuşuyorum. Dursun gibi herifi savunan kim olursa olsun benim için boş yapıyordur.
Durum Aşağıdaki gibidir arkadaşlar. Başkanların karşısında yazan meblağlar konsolide net borç olarak kulübün yeni başkana devri sırasındaki devreden borçlar.

Alp Yalman: 0 TL
Faruk Süren: 54 Trilyon
Mehmet Cansun: 53 Trilyon
Özhan Canaydın: 286 Trilyon
Adnan Polat: 480 Trilyon
Ünal Aysal: 1 Katrilyon 125 Trilyon
Duygun Yarsuvat: 1 Katrilyon 181 Trilyon
Dursun Özbek: 1 Katrilyon 76 Trilyon

Durum budur arkadaşlarlar. Dursun Özbek kötü bir başkandır ama Mehmet Cansun ve Duygun Yarsuvat ile borç düşüren iki başkandan biri. Mustafa Cengiz'in performansı da çok iyi ki hep başlıklar açıyorum konuyla alakalı ben 4.5 sene içerisinde borcumuzun sıfırlanacağını ön görüyorum.

Ayrıca Mustafa Cengiz başkanın esas başarısı üst üste Alp Yalman'dan ve kısmen de olsa Mehmet Cansun'dan sonra kar açıklayan ilk başkan olması ki 30 yıllık bir zaman zarfıdır bu.

Ünal Aysal'dan nefret etme sebebim de kendisinin Adnan Polat'ın yarattığı gelirlerle borcu kapatma şansı varken çığ gibi büyütmesidir. Bunun sebebi de Galatasaray'ın 60 yılda 800 milyon dolar toplamda harcarken Ünal Aysal zamanında sadece 3.5 yılda 1 milyar dolar harcamasıdır. Bir de üstüne üstlük 1950lerde üye olma şansı varken tam yarım asır bekleyip Galatasaray'a uefa kupasını aldıktan sonra üye olmayı akıl etmiş olmasıdır. Kendisi talebe olarak fenerlilerin bile faydalandığı haktan neden dünyanın 1 numaralı kulübü olunca faydalanmak aklına geldi :) Buradaki herkes elinde imkan olsa değil 50 sene 50 saniye düşünmez üye olurdu ;) Hürmetler...

Durum Aşağıdaki gibidir arkadaşlar. Başkanların karşısında yazan meblağlar konsolide net borç olarak kulübün yeni başkana devri sırasındaki devreden borçlar.

Alp Yalman: 0 TL
Faruk Süren: 54 Trilyon
Mehmet Cansun: 53 Trilyon
Özhan Canaydın: 286 Trilyon
Adnan Polat: 480 Trilyon
Ünal Aysal: 1 Katrilyon 125 Trilyon
Duygun Yarsuvat: 1 Katrilyon 181 Trilyon
Dursun Özbek: 1 Katrilyon 76 Trilyon

Durum budur arkadaşlarlar. Dursun Özbek kötü bir başkandır ama Mehmet Cansun ve Duygun Yarsuvat ile borç düşüren iki başkandan biri. Mustafa Cengiz'in performansı da çok iyi ki hep başlıklar açıyorum konuyla alakalı ben 4.5 sene içerisinde borcumuzun sıfırlanacağını ön görüyorum.

Ayrıca Mustafa Cengiz başkanın esas başarısı üst üste Alp Yalman'dan ve kısmen de olsa Mehmet Cansun'dan sonra kar açıklayan ilk başkan olması ki 30 yıllık bir zaman zarfıdır bu.

Ünal Aysal'dan nefret etme sebebim de kendisinin Adnan Polat'ın yarattığı gelirlerle borcu kapatma şansı varken çığ gibi büyütmesidir. Bunun sebebi de Galatasaray'ın 60 yılda 800 milyon dolar toplamda harcarken Ünal Aysal zamanında sadece 3.5 yılda 1 milyar dolar harcamasıdır. Bir de üstüne üstlük 1950lerde üye olma şansı varken tam yarım asır bekleyip Galatasaray'a uefa kupasını aldıktan sonra üye olmayı akıl etmiş olmasıdır. Kendisi talebe olarak fenerlilerin bile faydalandığı haktan neden dünyanın 1 numaralı kulübü olunca faydalanmak aklına geldi :) Buradaki herkes elinde imkan olsa değil 50 sene 50 saniye düşünmez üye olurdu ;) Hürmetler...
Diğer tarafta cevap verdim.

Adam Galatasaray’ın geleceğini bitirmiş başarı elde edememiş ama Ünal Aysal daha kötü. Buna sadece gülerim.
Adnan Polat stadı yaptı, davaları çözdü, rivanın imarını aldı, düşük bütçeler yaptı, locaların, kombinelerin ve isim sponsorluklarının hepsini kendisi yaptı aysal yedi. Adnan Başkanın emeği büyüktür bir de üstüne terbiyesizlik yapıldı niye Ünal Aysalın tüzük gereği 10 yılı dolmuştu dolar dolmaz ibrazılıkla indirildi. Sonra çok sevdiğim İnan Kıraç telegolde yeni yönetim kurulunu haftalar öncesinden açıkladı seçimde firesiz tulum çıkardılar.

Dursun’u savunan adamın Adnan’ı savunması şaşırtmadı. Galatasaraydan gönderildikten sonra demediğini bırakmamış şike meselesinde Galatasaray şike yapmadı diyemem diye laf eden bir adamdan bahsediyoruz.

Dursun’u savunan adamın Adnan’ı savunması şaşırtmadı. Galatasaraydan gönderildikten sonra demediğini bırakmamış şike meselesinde Galatasaray şike yapmadı diyemem diye laf eden bir adamdan bahsediyoruz.
Ben adnan başkanı severim evet ama şike mevzusunda haksız. Aziz yıldırımla da arası fazla iyiydi o da yanlış idi ama genel olarak özellikle maddi açıdan başarılıydı ama taraftar sportif başarıya bakar bu yüzden genelde batıranların algısı daha müspet oluyor. Aslında rijkard mal çıkmasa bu kadar kötü geçmezdi dönemi. Bşr başka şansızlıkta fenerin en iyi avrupa dönemine denk geldi adamcağız.

Batıp gitseler kimsenin umrunda olmaz..

Bit bit..
Daha da ufağı..

Fener’den daha küçüğü , daha basiti..

Her Galatasaray puan kaybında kendilerine pay biçer bunlar,

Demezler ki 13 şampiyonluğumuz var, baya geride kaldık, adamlar 22 biz onların seviyesinde bile değiliz.Bırakalım bu işleri, çalışalım farkı kapatmaya..

40 sene önceki arabacı takımı neyse şimdi durumlar daha da içler acısı..

Kapatılır gibi ilerleyen yıllarda..

Üst Alt