Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Borcu Açıklandı!

Yav oyuncu satmasak şampiyon olmasak ona bakarsan sermaye artışı da var Riva da var ama Aysal hiç kaynak oluşturamadı sadece harcadı Canaydın bile Seyrantepe için uğraştı Aysal sadece taçsporu kazandırdı

Otel 5 Milyon Euro getirecekti en son ne oldu.

Aysal bedelsiz sermaye artışı yapmıştı ama en azından var olan arsamızdan olmamıştık.

Dursun ne yaptı 4 senede sıfır sportif başarı ve onlarca futbolcu, ödenen tazminatlar, transfer skandalları, her sene en az 2 teknik direktör RİVA parasını yedi.

Florya’dan çıkış sözleşmesi imzalayıp, Kemerburgaz’da ruhsatı sıkıntılı arsaya bizi soktu ki onun bu saçmalığını da ancak temizledik. Ada’ya kazma kürekle girdiler yine onun yüzünden.

Seyrantepe’ye sürülmemiz de CANAYDIN’a yazar tabi. Stadı sözde Mecidiyeköy’e yapacaktı bizi olimpiyatta oynattı 1 sene oyalandık.

Valla o kadar işbilmez di ki 2015-2016 da dökülen takımı değiştirmek için 2 sene bekleyip, yine yüksek maliyetli ve max 2 sene birlikte oynayabilecek takım kurdu gitmeden.

Hadi sportif olarak kontratlar vs var diyelim buna de

Otel
Ada
Florya
Arazilerin parasının çarçur edilmesi
O saçma sapan hareketleri her konuştuğu yerde ki

Say say bitmiyor ki. Açık ara en bize yakışmayan başkandı bu adam.

Dursun tabiri caizse kulübün anasini belledi ama hala sunu savunacak kadar alcalan insanlar görmek cok üzücü. Kongrede de iste böyle manyaklar var o yüzden Cengiz'e saldirmak icin firsat kolluyor hainler.

Otel 5 Milyon Euro getirecekti en son ne oldu.

Aysal bedelsiz sermaye artışı yapmıştı ama en azından var olan arsamızdan olmamıştık.

Dursun ne yaptı 4 senede sıfır sportif başarı ve onlarca futbolcu, ödenen tazminatlar, transfer skandalları, her sene en az 2 teknik direktör RİVA parasını yedi.

Florya’dan çıkış sözleşmesi imzalayıp, Kemerburgaz’da ruhsatı sıkıntılı arsaya bizi soktu ki onun bu saçmalığını da ancak temizledik. Ada’ya kazma kürekle girdiler yine onun yüzünden.

Seyrantepe’ye sürülmemiz de CANAYDIN’a yazar tabi. Stadı sözde Mecidiyeköy’e yapacaktı bizi olimpiyatta oynattı 1 sene oyalandık.
Bilmeden yazıyorsunuz üstat Canaydın’ı sevmem ama o iş öyle değil kaç kere yazdık al bak tapusu buydu nereye kalıyorsun Mecidiyeköy’de sanki mülkiyeti bizimdi çıkmak zorundaydık Canaydın’ın suçu Sarıgül’ü ekarte etmesiydi EE1ED1D8-78DF-4E4E-BFD4-2C52E975DEAC.jpeg

Dursun tabiri caizse kulübün anasini belledi ama hala sunu savunacak kadar alcalan insanlar görmek cok üzücü. Kongrede de iste böyle manyaklar var o yüzden Cengiz'e saldirmak icin firsat kolluyor hainler.

Hain kısmını bilmem ama savunmak için ya

Bir kaç telin eksik olması
Ya da
Menfaatin olması lazım

Bana sorarsan. İkinciyi yapan zaten Galatasaray’ı gönülden sevmiyordur.

Hayır bitiyordu ayrıca stada yıkım kararı çıkıyordu

Bizim yapmamız için süre verilmemiş miydi o dönem. Sponsor bulup yapacaktık beceremediler, devlet de o zaman yenilemeyelim vs aba altından sopa ile oraya yönlendirdi diye biliyorum ben.

Neyse ne ya yoruldum. 20 yıl geçmiş üstünden, konuştuğumuz işe bak.

Dursun
Canaydın

Hem sportif hem mali

Aysal başarıya rağmen mali gelişim getiremediği için, ve Terim ile girdiği savaş yüzünden ROK ile konuşacak kadar düştüğü için son döneminde

Polat skandal idari yönetimi ve sportif başarısızlığı

Yüzünden kötüydüler.

Bizim yapmamız için süre verilmemiş miydi o dönem. Sponsor bulup yapacaktık beceremediler, devlet de o zaman yenilemeyelim vs aba altından sopa ile oraya yönlendirdi diye biliyorum ben.

Neyse ne ya yoruldum. 20 yıl geçmiş üstünden, konuştuğumuz işe bak.

Dursun
Canaydın

Hem sportif hem mali

Aysal başarıya rağmen mali gelişim getiremediği için, ve Terim ile girdiği savaş yüzünden ROK ile konuşacak kadar düştüğü için son döneminde

Polat skandal idari yönetimi ve sportif başarısızlığı

Yüzünden kötüydüler.
Hayır yazdım burada da süreyi uzatmıyorlardı bizim sponsor bulamamamız değildi mevzu. Trafikten ötürü çıkın olimpiyata gidin denildi. Sarıgülün dahiyane projesine devlet de evet dedi zira karlıydı. Canaydın ileride kendisine rakip olur diye sözümona geçici gittiğimiz olimpiyattan seyrantepeye gidecekken burası rüzgarlı tali yolları Ali Müfit Gürtuna yapmadı deyip stadı boyatarak ali sami yene döndük. Beton parçaları düşmeye başlayınca ve süre de azalınca mecbur kalarak ihaleye çıktı canaydın orada da devlet yerine Talu Ailesine verdi onlar da zaten iflas ettiler.

Işın Çelebi duruma el koydu ve kurtulduk.

Borç tutarımız ne kadar : 250 milyon dolar

Dursunun 3 yılda ettirdiği zarar : 147 milyon euro

Bu rakamlarda Rivadan gelen payın dahil edilmediğini düşünürsek ki o süreç de yanlış yönetildi borcun net yarısı bazılarının Dursun abisi yüzünden.
Kütüphanemde değilim yoksa bende ali uraslardan kalma bütçeler var. En azından bu asırdakilerden yazacağım net borcu kim kime ne kadar devretmiş.

Ben özellikle seçim kararı ve oluşturduğu son listeden ötürü dursun özbeke kızgınım iyi de bir başkanlık yürütmedi hele ki son icra olayı bence ihanettir. Ama algılardan kurtulursak durum öyle değil.

Benden irite olanların sebebi genel geçer algının aksine yazmam ama hakikat buysa ne yapalım yazmayayalım mı? Şimdi listeliyorum desktopu açtım

Kütüphanemde değilim yoksa bende ali uraslardan kalma bütçeler var. En azından bu asırdakilerden yazacağım net borcu kim kime ne kadar devretmiş.

Ben özellikle seçim kararı ve oluşturduğu son listeden ötürü dursun özbeke kızgınım iyi de bir başkanlık yürütmedi hele ki son icra olayı bence ihanettir. Ama algılardan kurtulursak durum öyle değil.

Benden irite olanların sebebi genel geçer algının aksine yazmam ama hakikat buysa ne yapalım yazmayayalım mı? Şimdi listeliyorum desktopu açtım
Ne anlatıyon yav al sana rakamlar; ben ne dedim borcun yarısı Dursun yüzünden bana ne diğerlerinden, ee ortada yanlış olan bir şey de göremiyorum.

Dursunun sadece rivadan gelen parayı kırdırmasının maliyeti 160 milyon lira.
Günün kuruyla 25 milyon euro varsın gerisini siz hesaplayın.

Üst Alt