Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

Cevap: Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

besiktasi anlamiyorum, kadroya aslinda iyi gibi gözüküyor ama yinede su takimlara karsi mesela besiktasa asla sans vermiyorum

dynamo 2 macini da alir, stoke xitiy ingilteredeki maci yuzdeyuz alir, tel aviv eger panatinakosu eleyen tel aviv ise bu, besiktasi coook zorlar, hele evinde bjk ye sans tanimaz
Busene panatinakos geçen sezonda Olimpiakosu elediler.

Ön elemeye göre ölçü mü alıyorsun ?

Kiev geçen sene fena çaktı bunlara,ama Schuster'ın açık futbolu baş etmendi.Tayfur tedbirli ama o zamandan beri Beşiktaş'ta futbol adına bir gıdım ilerleme yok.İnönü belirler turu,deplasman puanları ise tutmuş bir piyango olur.

besiktas cok yumusak bir takim olmus, gücsüz bir takim olmus.

besiktas fizik gücünü iyi kullanan takimlara karsi hem super ligde, hem avrupada cok zorlanir.

ayrica besiktasin bekleri yok, hele sag bekte adam yok.

sol bekte ismail iyi yada kötü oyniyor

dinamo kiev hep öyle, onlarin hicbir zaman amam hicbir zaman iyi futol oynayip kazandiklarini görmedim ben, ne dinami, ne metalist nede baska bir ukrain, russ takimi.

hep kontra ataklardan, hava toplardan, kornerlerden, duran toplardan, öyle yada böyle atiyorlar ve sadece Türk takimlar degil, diger ulkelerin takimlarida cok zorlaniyor bunlara karsi. dedigin gibi, adamlar 90 dk defans yapiyorlar ama golü/ golleri hic zorlanmadan atabiliyorlar

Türk takımlarının duran top özürlülüğüde eklenince kâbus oluyor Kiev. :D

Uefa Bjk'yi men etsin bence, zaten cikma sansi yok..

Kusura bakmada,ne ayaksın diyeceğim.Her mesajda men edilsin diyorsun ?

dinamo kiev hep öyle, onlarin hicbir zaman amam hicbir zaman iyi futol oynayip kazandiklarini görmedim ben, ne dinami, ne metalist nede baska bir ukrain, russ takimi.

hep kontra ataklardan, hava toplardan, kornerlerden, duran toplardan, öyle yada böyle atiyorlar ve sadece Türk takimlar degil, diger ulkelerin takimlarida cok zorlaniyor bunlara karsi. dedigin gibi, adamlar 90 dk defans yapiyorlar ama golü/ golleri hic zorlanmadan atabiliyorlar

Haklisin, ama o hataya dusen takim gecen sene o siralari cok berbat oynuyordu. Schuster'in full gaz ileri taktigi onlara bu sansi tanidi. Tabii defans inanilmaz kotuydu. Bence bu sene ayni hataya dusmeyiz. Gecen sene inanilmaz defans hatalari yapildiydi o macta, bu sene hem defans hatti, hem orta saha daha iyi.

Gecen seneki takima bakarak Fernandes/Simao/Tanju/Egemen/Sidnei oynayabilecek. Transfer sezonu bitmeden ofans hattina bir oyuncu daha alinacak. Takimda cok buyuk bir fark var. Bence bu gruptan cikariz, evde her maci alarak.

Tel Aviv Panathinaikos'u yikmis olabilir, ama adamlarin yukunu ceken Djibril Cisse gitti ve onun yerine Owusu Abeyi gibi bir okuzu aldilar.

Bana gore en zor rakip Stoke.

Beşiktaş diğer gruplara göre kol gibi bir kura çekti. Az alkmaar'ın grubu koca bir şaka mesela.. Hayırlı olur İnşallah, Beşiktaş'ın başarılı olmasını isterim.

Tel Aviv bu gruptan cikamaz isteyenle iddiaya girerim Galatasaray sari formasina ,hem kulup de kazanir :)

ayrica almeidayi begenmiyorum , bjk nin yerinde olsam almeidanin yerine forvet alirdim, yada almeidayi da tutup, bir tane daha alirdim

Maccabi Tel Aviv ve Stoke City gibi takimlardan korkacaksak ozaman hic takim gondermeyelim Avrupa'ya bence bundan sonra.

inşallah ilk maç israildedir 2. maç istanbulda olur.

bişey yaparlarsa misliyle karşılık bulurlar.

Üst Alt