Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

Cevap: Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

Söylediğin takımlar fazlasıyla formda.Beşiktaş ise daha doğru düzgün bir kamp bile geçiremedi. :)

Form'da olabilir, ama sonucta bir hedef cizdiysen, bu tur takimlardan korkmayacaksin, cikip oynayacaksin. Kalite olarak Besiktasin kadrosu iki takimdanda daha iyi. Stoke'lardan, Tel Aviv'lerden cekineceksek vay halimize SL'e takim gonderiyorsak.

Trabzon'un Inter'li, CSKA ve Lille'li gruptan cikmak sansi varsa, Besiktas bu gruptan mecbur cikmali.

3. ya da 4. olur Bjk.Dinamo gibi Stoke City gibi disiplinli takımları çok rahat geçer Bjkyi.Çok çok çok zor bi kura çekmişler

Form'da olabilir, ama sonucta bir hedef cizdiysen, bu tur takimlardan korkmayacaksin, cikip oynayacaksin. Kalite olarak Besiktasin kadrosu iki takimdanda daha iyi. Stoke'lardan, Tel Aviv'lerden cekineceksek vay halimize SL'e takim gonderiyorsak.

Trabzon'un Inter'li, CSKA ve Lille'li gruptan cikmak sansi varsa, Besiktas bu gruptan mecbur cikmali.

trabzonun o gruptan cikacak sansi asla yok bence, hele hele su kadroyla ... 3 olma sasni var.

besiktasin ve trabzonun basarili olmasini cok isterim, ülke puanina nasil önem verdigimi tüm forum biliyor ama besiktasi su anda hic begenmiyorum ama umarim gecerler.

ooooo hiç sevmediğim ama çok saygı duyduğum stoke gelmiş bu grupta favarim stoke

bjk kiev i geçerse çıkar ukrayna da sorun yaşamaz tekrar

Ben Beşiktaş'ın çıkabileceğini düşünüyorum zaten,yanlış anlama. :) Burada ondan cacık olmaz,kesin elenir diyenlerinde tarafsız bir yorum yaptığına inanmıyorum.

Beşiktaş tam bir form takımı.Kaptırdığı zaman gider.Lig normal süreçte başlasaydı ön elemenin 2.maçındada böyle bir futbol çıkmazdı ortaya.Ama grup maçlarının lig sırasında olacağını düşünürsek form tutacaktır Beşiktaş.Yinede zor bir grup,uğraşılması lazım.

trabzonun o gruptan cikacak sansi asla yok bence, hele hele su kadroyla ... 3 olma sasni var.

besiktasin ve trabzonun basarili olmasini cok isterim, ülke puanina nasil önem verdigimi tüm forum biliyor ama besiktasi su anda hic begenmiyorum ama umarim gecerler.

Tabii dunki durumu bende begenmiyorum, ama olcu olarak gormuyorum. Kagit uzerinde cok iyi bir takimimiz var, kalite olarak ne Dynamo'dan nede Stoke'dan eksigi yok, fazlasi var hatta. Dun'ki maci bir yana koyarsak, disiplinli oynadigimiz surece, takimin getirdigi kalite ile bu gruptan cikabilmeliyiz. Dedigim gibi, Stoke'dan, Tel Aviv (!!!)'den cekiniyorsak, SL'e gittigimizde, Milan/Barca/Manu gibi takim gordugumuzde ne yapalim ? Gerimi cekilelim SL'den ?

Ben takima guveniyorum. Toraman sagbek'te iyi, Tanju solbek oynar, defans yonu cok iyi. Ortada Egemen ve Sidnei, onlerinde Fernandes ve Necip. Avrupa Ligindeki gecen seneki takimimiza gore, defans yonunden cok daha iyi bir takim.

Hahahah çok güldüm bu mesaja. Öyle bir yazmış ki sanki Cisse Tel Aviv'deydi yükünü çekiyordu.

İlla savunucam diye bu kadar da komik olmayın be.

Yaziyi dogru oku bence. Orda Panathinaikos'un eski haline bakarak geriye dustugunu soyluyorum, Djibril gibi en onemli oyuncularini satip yerine Owusu Abeyi'yi aldilar.

Şimdi gruplara baktımda resmen fiyasko. Bence gelmiş geçmiş en kötü uefa olacak. Atletico , ve totthenemdan başka takım yok resmen. Beşiktaş gruptan çıkarsa en az yarı final oynamalı çünkü çok kolay takımlar var.

O değilde katılma hakkı elde eden tüm takımlarımızın gruplara kalacağı bir gün gelecek mi acaba. :ays:

Şimdi gruplara baktımda resmen fiyasko. Bence gelmiş geçmiş en kötü uefa olacak. Atletico , ve totthenemdan başka takım yok resmen. Beşiktaş gruptan çıkarsa en az yarı final oynamalı çünkü çok kolay takımlar var.

CL'den gelecek olan takımlarla dengelenir durum.

Üst Alt