Besnik Hasi Galatasaray'dan Haber Bekliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Besnik Hasi Galatasaray'dan Haber Bekliyor!

fft107_mf7251792.Jpeg

Lucescu’nun Zenit’le, Favre’nin ise Nice ile anlaşmasının ardından Galatasaray’da hoca için ilk aday Besnik Hasi olmuştu.

Lucescu’nun Zenit’le, Favre’nin ise Nice ile anlaşmasının ardından Galatasaray’da hoca için ilk aday Besnik Hasi olmuştu.

Arnavut teknik adam, 1 senelik opsiyonu kullanmayan Anderlecht’ten ayrılacak. 44 yaşındaki çalıştırıcı, geleceğiyle ilgili kararı, Galatasaray ile görüştükten sonra verecek.

Hasi, bu nedenle Sarı-Kırmızılılar’dan haber bekliyor. Başarılı teknik adamla önümüzdeki hafta masaya oturulacağı kaydedildi.

Yönetim bir yandan da alternatif isimler belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Fanatik

Besnik Hasi Galatasaray’dan Haber Bekliyor!

Son düzenleme:
Terim sinyal vermisken baska teknik adama gerek yok. Ama sözlesmesine Sneijder sarti koyalim ve tekrar Terim gelsin.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Eğer transferi kendi yapıyorsa direk gelsin. Aynı u20 Dünya Kupasını izleyip Bruma yerine Frank Acheampong'u aldıysa her türlü iş yapar bu adam ama sanmıyorum Anderlecht'nin scout ekibi vardır hani şu bizde olan 50.000 oyuncu veritabanlı olan ama ne hikmetse hep Engin Bekdemir gibi adamları alan scout sistemi...

Terim sinyal vermisken baska teknik adama gerek yok. Ama sözlesmesine Sneijder sarti koyalim ve tekrar Terim gelsin.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Bu kadar Sneijder saplantısı iyi değil bence. Ben de kalması taraftarıyım ama yeni gelen hoca ki bu isim Terim tarzı kalitesi belli ırkçı olmayan bi adam olursa eğer, Sneijder üzerinden de değerlendirmemek lazım.

TRT'de dedi ya gerekirse oturup konusuruz, Galatasaray konusu benim icin farkli fln.

konusma konusur. yönetime önerilerde falan bulunur ama dursun terim'e ne kadar bütce verebilecek?

sorun burda.

sağlam stoper-ön libero-sağ acık-santrafor.

bunlar şart. aynı mevkilerinin yedeğinede kalite yedek şart.

nerden baksan 8 tane kalite transfere ihtiyac var. 30 m euro işimizi görür gibi.

konusma konusur. yönetime önerilerde falan bulunur ama dursun terim'e ne kadar bütce verebilecek?

sorun burda.

sağlam stoper-ön libero-sağ acık-santrafor.

bunlar şart. aynı mevkilerinin yedeğinede kalite yedek şart.

nerden baksan 8 tane kalite transfere ihtiyac var. 30 m euro işimizi görür gibi.
2011 senesinde Terim yine takim'in ne oldugunu bilmeden gelmisti. Onu sorun yapacagini düsünmüyorum.

Aslinda Terim'in hocaligini ben begenmiyorum pek, ama daha iyisni bu yönetim bulamayacak gibi. Normalde ben bu 'daha iyisini bulamayacak' kafasina da karsiyim ama yönetim bu durumlara getirdi bizleri.

2011 senesinde Terim yine takim'in ne oldugunu bilmeden gelmisti. Onu sorun yapacagini düsünmüyorum.

Aslinda Terim'in hocaligini ben begenmiyorum pek, ama daha iyisni bu yönetim bulamayacak gibi. Normalde ben bu 'daha iyisini bulamayacak' kafasina da karsiyim ama yönetim bu durumlara getirdi bizleri.

tamam 2011'de buna benzer bir tablo vardı ama kulübün imkanları bugüne oranla daha iyiydi.

selcuk-elmander-muslera ile zaten anlasılmıstı. bunlar terim'in gelmesi icin ciddi bir faktördü.

sonrasında hocaya bu tarz transferlere devam edecegiz güveni verilmistir zaten.

terim euro 2016'dan sonra gelecekse transfer listesini simdiden yönetime vermistir, dolayısıyla iki hafta icinde kalite 2-3 topcu ile baslangıc yapılabilir.

bekliyoruz artık.

Üst Alt