Besnik Hasi Galatasaray'dan Haber Bekliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Besnik Hasi Galatasaray'dan Haber Bekliyor!

Eski milletvekili değilmi bu hasi yaw napcaz vekil bozuntusunu adam akıllı futbol manyağ bi alman getirsinler

Fatih hoca gelir bu kadroya. Bir ön libero ve santrfor ister en az.
Bruma yı değerlendirilmesini bilir.
Chedjou nun yerine adam almasını isterdim ama tutar onu galiba.

TRT'de dedi ya gerekirse oturup konusuruz, Galatasaray konusu benim icin farkli fln.

Ft geldikten sonra bu takım neden düşüşe geçiyor hiç düşündünüz mü?Buna rağmen hala bu adamın gelmesini istemek nasıl bir hastalık yahu.

Adam geliyor istediği her transferi yaptırıyor maddi anlamda takımı krize sokuyor sonra kıçı boklu tsl de bir şampiyonluk max cl de o kadar bütçeye rağmen bi çeyrek final sonra hop güle güle ve bakıyoruz sonrasında takımdan ayrılıyor.Bir bakıyoruz klüp borç içinde oyuncular gelen hiçbir hocayı iplemiyor bu senaryoları yaşamıyorsa takım yaşamadı deyin hadi bakalım?

bence bu sene takimi hollandaliya birakalim..fatih hoca avrupa sampiyonasi sonrasi milli takimi birakirsa basimiza geecsin ,yok bu yönetimle calismak istemesse , gecis dönemini hollandaliyla tamamlayalim, o kadarda kötü bir hoca degil bence...hatta fenevin basina gecen perreiradan daha iyi :D o kadroyu bu hollandaliya verselerdi inanin 3 hafta öncedn sampyion yapardi..

Fatih hoca gelir bu kadroya. Bir ön libero ve santrfor ister en az.
Bruma yı değerlendirilmesini bilir.
Chedjou nun yerine adam almasını isterdim ama tutar onu galiba.
En çok da bruma için isterim fatih hodjam sırf kendi aldırdı diye brumada olmayan potansiyeli bile ondan çıkartıcaktır italyan hıyarlar gibi kıyı köşeye atmaz 2 maçtan sonra

11-12'de ve 12-13'te şampiyon olan Anderlecht'i 13-14'te normal sezonun son haftasında liderle 12 puan fark varken 3.sırada devralmış.Son hafta farkı 10'a indirmiş.Play-offlarda puanlar yarıya indirildiği için fark 5'e inmiş ve o 5 farktan çevirip şampiyon olmuş.Geriden gelip şampiyon olduğu için devam etmişler ama sonrasında başarısız olmuş.

14-15'te Gent tarihinin ilk şampiyonluğunu kazanmış,15-16'da Brugge 11 yıl sonra şampiyon olmuş.

Avrupa'da ise geçen sezon bizi geçip 3.olması ve bu sene UEFA gruplarında Monaco'yu geride bırakması dışında başarısı yok.

Bana hiç mantıklı gelmiyor bu herif.

Ft geldikten sonra bu takım neden düşüşe geçiyor hiç düşündünüz mü?Buna rağmen hala bu adamın gelmesini istemek nasıl bir hastalık yahu.

Adam geliyor istediği her transferi yaptırıyor maddi anlamda takımı krize sokuyor sonra kıçı boklu tsl de bir şampiyonluk max cl de o kadar bütçeye rağmen bi çeyrek final sonra hop güle güle ve bakıyoruz sonrasında takımdan ayrılıyor.Bir bakıyoruz klüp borç içinde oyuncular gelen hiçbir hocayı iplemiyor bu senaryoları yaşamıyorsa takım yaşamadı deyin hadi bakalım?
Lucescu niye dağılmadı terim sonrası?

Yanlış hocaları getirirsen tabi ki olmaz terim den sonra mancinimi gelir allah aşkına ya şaktar luceyle ayrıldı direk fonseca yı getirdi dortmund klopp gitti direk tucheli getirdi bunlar alamazmıydı manciniyi prandelliyi? Terim klopp luce aynı tarz hocadır demiyorum tercih başarısından bahsediyorum ademçakardash..

Lucescu niye dağılmadı terim sonrası?

Yanlış hocaları getirirsen tabi ki olmaz terim den sonra mancinimi gelir allah aşkına ya şaktar luceyle ayrıldı direk fonseca yı getirdi dortmund klopp gitti direk tucheli getirdi bunlar alamazmıydı manciniyi prandelliyi? Terim klopp luce aynı tarz hocadır demiyorum tercih başarısından bahsediyorum ademçakardash..

Lucescu ilk sezon sonrasında tamamen kendi takımını kurdu.Ve şampiyonluk yaşadı şampiyonlar ligindede bir üst tur yaptı ve gönderildi.Ve sonra tekrar ft geldi takımın ne yaptığını hepimiz biliyoruz.

Üst Alt