Better Call Saul - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
11 ayin sultani gibi dizi
Quarantine Dos and Don'ts Courtesy of Better Call Saul's Chuck ...

5. sezonun ilk dört bölümünü izlemiştim, sonra yarıda kaldı. Biriktirip izlemeyi düşünüyordum. Yarın 5. sezonun finali yayınlanacakmış. Ondan sonra toplu şekilde izlemeyi düşünüyorum. Bu arada dizi gerçekçilik açısından Breaking Bad'den daha iyi durumda.

Son düzenleme:
Sezon 5 bölüm 6

Howard'a çektirilenler nedir arkadaş? Adam namaste falan kafasına girmiş yardım etmeye çalışıyor mütemadiyen ağzına ediyor Saul. Genel olarak aşırı derecede çekilmez bir karakter Saul dost ya da düşman olarak yanınızda istemeyeceğiniz bir tip. Çenesini tutamıyor, bir türlü duramıyor harbiden dayaklık. Dövsen de fark etmiyor gerçi. Kim'e de yamuk yapıyor paso. Walter arada sinir ederdi ama böyle değildi yaw aşırı uyuz oldum lavuğa. Walter'ın Jesse'nin metamorfozunu izlemiştik BB'de ama Saul'unki değişimden ziyade öze dönüş olmuş. Muazzam dizi ve karakter ama söylediğim gibi, dayaklık.

Gomie ve Hank'i görmemiz güzel oldu eski günleri yad ettik özlemişiz kerataları. Lalo Salamanca da çok iyi karakter ama sonu yaklaşıyor kronolojiye bakarsak.

Favori karakterim gamlı baykuş kameraman.
Jimmy Mcgill'den gelsin:
"Does anybody love you?"

Üst Alt