Better Call Saul - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1587894502448.png
Mike Ehrmantraut;
Sen içlerinde normal bir insan evladının olmadığı Salamanca ailesine kafa tut, Gustavo gibi lawful evil bir adama racon kes ama gel gelelim sümsük bir kimyager tarafından kalleşçe öldürülmüş ol. Adaletin bu mu dünya?

Vince Gilligan müthiş bir adam, bu kadar detaylı hikaye evreni yaratmak akıl almaz bir iş. Yönetmenlik kısmına girmiyorum bile adam en basit olayı sanat eseri olarak sunuyor. 5.sezonu da çok beğendim özellike 8.bölüm mükemmeldi. Lalo Salamanca karakterini oynayan Tony Dalton'un hakkını vermek lazım adam karaktere öyle bir bürünmüş ki sizi gerim gerim geriyor. Ne yapacağı asla tahmin edilemez bir karakter izlerken aşırı zevk aldım. En sevdiğim karakter ise kesinlikle Mike. Hiçbir şey yapmadan 1 saat boyunca yolda dümdüz yürüse bile izlerim, 3.sezonda bir araba sahnesi var ki mükemmel.

4. sezon 6. bölümdeyim nerde kardeşim bu herif

4. sezon 8. bölümde diziye katılıyor.

Demin firsat buldum sezon finalini izledim ben de.

Lalo Salamanca analarini belleyecektir 6.sezon da

Lalo karakteri BB ye de renk katardi sanki. Yanlis hatirlamiyorsam BB de bir defa sadece ismi gecmisti o kadar yani.

Muhtemelen belleyemeyecek çünkü Breaking Bad'de Salamanca ailesinden kimse kalmıyordu. Tuco ve İkizleri Hank öldürüyordu. Salud bölümünde Hector'un diğer yeğeni de ölüyordu. (Jesse'nin vurduğu adam) Ayrıca Lalo yaşarken Gustavo'nun laboratuvar kurması imkansız gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Üst Alt